Zpět
Bar Club H46 - "háčko"
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

Bar Club H46 - "háčko"

Kde:
Hybešova 46
Brno
Otevřeno:
Pondělí 20:00 – 4:00
Úterý 20:00 – 4:00
Středa 20:00 – 4:00
Čtvrtek 20:00 – 4:00
Pátek 20:00 – 4:00
Sobota 20:00 – 4:00
Neděle 20:00 – 4:00
Hodnocení:

Milí přátelé, naši hosté, je to k nevíře, ale váš oblíbený bar na Hybešově 46 slaví letos už dvacetiny! Ano už dvacet let tu jsme každý den pro všechny, kteří si tento bar oblíbili a zůstávají mu i po letech věrni. Vždyť řada krátkých i delších lásek , flirtů či vážných vztahů v městě Brně vznikla právě tady…

Ale dvacetiny nejsou a nemohou být důvodem k nostalgii, naopak váš oblíbený bar s přibývajícími lety stále mládne, a to doslova. Z tmavého a mnohdy až příliš výlučného klubu se stal moderní podnik, stavebně otevřený, zářící pastelovými barvami, který si však stále uchovává svoji rodinnou atmosféru, takže se v něm mohou cítit dobře naši stálí věrní hosté, ale i nejmladší generace, která v posledních měsících „překvapivě“ opět Háčko objevuje.

Když si sednete na bar nebo se pohodlně usadíte ke stolku nebo na pohodlném gauči, popíjíte pivko Litovel nebo Holbu, případně si vyberete z bohaté nabídky míchaných nápojů, nikdy nezůstanete sami, vždy najdete někoho, s kým můžete jen pohovořit nebo začít cestu k bližšímu vzájemnému poznání.  A naši milí barmani vám rádi nabídnou to nejlepší z četných akčních nápojů a navíc vám pustí vaši oblíbenou písničku, kterou můžete sledovat na plazmové obrazovce, od největších hitů až po oldies. A když je vám smutno, mohou být i vaší vrbou.

A pokud se vám bude u nás líbit, určitě vás nepošleme se zavíračkou ve 4.00 domů od rozpité láhve, klidně se můžete bavit až do rána, protože „slušní lidé chodí domů za světla“.

Přijďte se přesvědčit, že nejstarší gay klub v Brně je nejen legendou, ale stále nejlepším místem pro kluky co jsou na kluky, holky co jsou na holky, ale i pro všechny, kteří neřeší na co jsou, mají se rádi a chtějí se báječně bavit.

Váš Bar Club H46