Zpět
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

Bellberry

Kde:
Rybná 16
Praha 1
Tel.:
+420 222 317 234
Email:
bellberry@email.cz
Otevřeno:
Pondělí 11:00 – 23:00
Úterý 11:00 – 4:00
Středa 11:00 – 4:00
Čtvrtek 11:00 – 5:00
Pátek 11:00 – 5:00
Sobota 11:00 – 5:00
Neděle 11:00 – 23:00
Hodnocení:

Bellberry je nový podnik v centru Prahy, který je music klubem, barem i restaurací v jednom. Chcete si zatancovat na divoké párty, pobavit se s přáteli, dobře se najíst ve dne i v noci nebo jen příjemně posedět? Bellberry je tu pro Vás! Najdete jej na adrese Rybná 16, Praha 1 a to každý den od 11.00.

    Bellberry je music klub, který je skutečně o hudbě! Kromě toho, že jde o multižánrový hudební klub, kde uslyšíte ty největší hity současné klubové scény, tak i jeho interiér a vše, co se kolem něj točí, je v duchu hudby. Každé úterý navíc pořádá párty s názvem Vibe, která přináší kvalitní DJs tanečníkům a příznivcům funku, soulu, r'n'b, jazzu, oldschool hip hopu, soulful housu, boogie či starého disca. Úterky jsou úplně jiné, ale rozhodně zajímavé.

    Jako klub/bar si Bellberry své zákazníky najde také díky své důmyslné lokaci přímo u Dlouhé třídy, která je tepnou pražského nočního života, a jako restaurace díky své vynikající kuchyni.

    Nabízí řadu originálních a nápaditých pokrmů sestavených speciálně pro dané roční období a kuchař pro Vás připravuje i několik hlavních jídel za sníženou cenu, která obměňuje každý den (denní menu). V jídelním lístku najdete také stálou nabídku v podobě chuťovek podávaných ve dne i v noci nebo domácích špaget, salátu Mesclin či slaného Lotrinského koláče s tím, že si do těchto tří jídel sami vyberete suroviny a složíte si tak pokrm dle vlastní chuti!

    Dále se můžete těšit na domácí ledové čaje a limonády, výborné koktejly či lahodnou kávu Lamborghini. Samozřejmostí je připojení wifi zdarma a to není zdaleka vše, čím si v Bellberry můžete zpříjemnit svůj den!