Zpět
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

Blázinec

Kde:
Nádražní 112
Praha 5
Hodnocení:

Restaurant & Music bar Blázinec se nachází přímo na pěší zóně v centru Prahy 5, nedaleko nákupního centra Anděl. Blázinec je jedním z projektů skupiny Penguins Group, která se gastronomii věnuje už od roku 1992.

Hledáte jedinečnou atmosféru v kombinaci s výbornými jídly, potom je pro vás Blázinec ten pravý podnik. Přijďte k nám ochutnat pravou italskou kuchyni, nebo skvěle propečený steak. V našem jídelním lístku samozřejmě nechybí česká kuchyně, ryby, či vegetariánská jídla. Každý všední den u nás najdete denní menu, které podáváme od 11 do 14 hodin. Denní menu je aktualizováno na našich webových stránkách každý den, takže si můžete každý den předem rozmyslet, jaké jídlo si u nás dáte.

V restauraci najdete jak kuřácké, tak nekuřácké prostory. V letních měsících se také můžete posadit na venkovní zahrádce. Pokud budete mít náladu se po dobré večeři ještě trochu pobavit, neváhejte a navštivte náš Music bar, který je o patro níže.

Music bar se nachází v sklepních prostorech s historickými klenbami, v kombinaci s moderním designem interiéru. V music baru blázinec pro vás máme připravenou širokou škálu vín, destilátů a více jak sto druhů cocktailů, které vám namíchají profesionální barmani. K pití si samozřejmě můžete objednat některou ze specialit z naší restaurace. V music baru vždy panuje skvělá atmosféra, o kterou se starají naší DJs. Také u nás můžete sledovat sportovní přenosy na projekčním plátně a na několika širokoúhlých televizích, dále pro vás máme tanečním parket, kde můžete předvést vaše taneční kreace.