Zpět
TECHNO BEATY 23: On 2 Stages
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

TECHNO BEATY 23: On 2 Stages

Kde:

Freyova 27/82 , Praha 9
Kdy:
Hudba:
Live, Theme Parties, House, Trance, Techno
Vstupné:

Předprodej v síti ticketstream za 200CZK
www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=100683&code=TICKET&language=2&session_id=306422

250,-Kč

DJs:

Zahraniční Djs:
Michael Schwarz LIVE (Hard Drive Records / Germany),

Diarmaid O Meara (Gobsmacked / Ireland),

GabeeN (Blind Spot music / Hungary),

Lokální Djs:
Makarov & Steen
Destroyer
Czscream
Calbee
Chud
Nega
D-Niel
Šmuk
LamyCZ & Shimita 

Hodnocení:

19.4.2013 od 20:00 se uskuteční velký svátek techna. Tento svátek bude podtržený industriálním prostorem atomového krytu COVER PLACE, kde zahraje 14. tuzemských a zahraničních DJs na dvou podiích.

Jako zahraniční headlineři vystoupí německý DJ a producent z Hamburgu Michael Schwarz, Ir žijící v Berlíně Diarmaid O Meara a maďarský GabeeN ze Székesfehérváru.
Jsme opravdu nesmírně rádi, že můžeme poprvé představit českému publiku Michaela Schwarze a to hned v živém dvouhodinovém vystoupení, plném kontrolerů a různých nástrojů. Premiéra v České Republice ovšem taktéž čeká Diarmaida O Mearu, mixujícího ze 3 decků. A jako poslední zahraniční host vystoupí GabeeN, který má již tuto premiéru za sebou. Vystoupil na jednom z předchozích dílů TECHNO BEATY a jako techno headliner festivalu CINDA.
Tyto současné ikony evropského techna a darktechna podpoří špičky z české scény a doplní tak velice našlapaný lineup. Tři zahraniční Djs, jedno LIVE vystoupení a jedenáct lokálních DJs dělá z této noci událost jara, kterou by si žádný fanoušek neměl nechat ujít.. Zazní všechny možné polohy techna, které si jen dokážete představit a to na pořádném soundsystému, v krásném prostoru, kterému dominuje velký bar a spousty místa na odpočinek.

Techno se díky fanouškům, nadšencům a návštěvníkům opět vrací na své místo. Český fanoušek si zaslouží poznat to, co se hraje u našich sousedů na největších festivalech jako Mayday či klubech jako Tresor, aniž by musel kamkoliv cestovat. Nepůjdeme cestou okoukaných zahraničních umělců. Evropa a její techno scéna je plná špičkových producentů a Djů, hrajících po největších klubech a eventech. My vám přivezeme do českého „Tresoru“ tři z nich!

Stručně o klubu | zobrazit celý profil klubu

Cover Place

Freyova 27/82 Praha 9

Představujeme vám atomový kryt COVER PLACE o rozloze 12OO m 2, který má jedinečnou, tajemnou atmosféru. Tento podzemní komplex byl vybudován začátkem 70.let a nachází se pod parkem v ulici Freyova ve Vysočanech (Praha 9), kde je i hlavní vstup do komplexu. Už samotný vstup je unikátní. Drobný ...… více

Poslední komentáře