Zpět
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

Le MIRAGE / Smíchov (Újezd)

Kde:
Újezd 5
Praha 5
Web:

Otevřeno:
Pondělí 17:00 – 2:00
Úterý 17:00 – 2:00
Středa 17:00 – 2:00
Čtvrtek 17:00 – 2:00
Pátek 17:00 – 2:00
Sobota 17:00 – 2:00
Neděle 17:00 – x
Hodnocení:

klub Le Mirage na Újezdě byl otevřen v listopadu 2007. Kapacita klubu je podobná jako v Lublaňské, nabízí však členitější prostředí.

V Klubech Le Mirage si můžete poslechnout mnoho hudebních stylů, mezi nimiž dominují hlavně Breakbeat a Drum'n'Bass,Jungle, doplňuje je také Reggae, Dancehall, Hip Hop, R&B a další dle hrajících DJs.

Už při plánování klubů bylo hlavním hlediskem pohodlí našich zákazníků, a proto byly vybrány polohy v centru města na spojnicích dopravních tepen. V podvečer se k nám dostanete jak tramvajemi z všech koutů města tak i metrem trasy C (klub Lublaňská). Aby vaše cesta domů byla co nejpohodlnější, máte na výběr mnoho spojů, například noční tramvaje nebo autobusy, které vás rozvezou po celém městě. Takže po příjemném večeru u nás se i společensky unaveni dostanete rychle a snadno domů.

Dobře zásobené bary, skýtají širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a především míchaných koktejlů za příjemné ceny. Náš sortiment je bohatý na různé druhy rumů, o kterých se dočtete podrobnější informace na speciálních rumových lístcích u našich barmanů.