Zpět
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

The War On Drugs / USA

Kde:

Vodičková 36, Praha 1
Kdy:
Hudba:
Rock / Punk / Metal, Live, Alternative
Vstupné:

Předprodej pokladna Lucerna Music Baru540Předprodej na musicbar.cz574Cena na místě640

Hodnocení:

Lost In The Dream je třetí album filadelfské kapely The War on Drugs, ale je v mnoha ohledech jako jejich první. V době, kdy vydali v roce 2011 svou průlomovou desku Slave Ambient, kytarista a zpěvák Adam Granduciel strávil dva roky hraním po větších klubech, festivalech a v televizních programech, které běžely hluboko po půlnoci. Dvanáct písní z alba časem vyspělo a dorostlo – z  The War on Drugs se stala špičková rock ’n’ rollová kapela.  Stejná esence prodchla album Lost In The Dream, skvostnou desetipísňovou kolekci, kterou produkoval Granduciel a dlouholetý hudební inženýr Jeff Zeigler.

V minulosti stavěl jádro písní především sám Granduciel, ale tady písničky zahrála a nahrála kapela zocelená lety koncertování: Dave Hartley, (jeho nejoblíbenější basák na světě), který si kdysi zahrál na debutu The War on Drugs Wagonwheel Blues z roku 2008 a klavírista Robbie Bennett, multiinstrumentalista, který přispěl na Slave Ambient. Tahle parta strávila osm měsíců po šesti různých nahrávacích studiích, které se nacházely od hor Severní Karolíny až k čtvrtím New York City.  Teprve pak perfekcionista Granduciel skladby rozšířil s přizvanými hosty.

Album je dosud největší Granducielův triumf – deska se dostala do čela žebříčků nejlepších desek loňského roku mnoha zahraničních hudebních časopisů po celém světě. Do České republiky tahle kapela přijíždí na vrcholu svého tvůrčího snažení ověnčená vavříny, aby premiérově odehrála svůj koncert v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky v prodeji od 17. 4.

Stručně o klubu | zobrazit celý profil klubu

LUCERNA Music Bar

Vodičková 36Praha 1

Moderní hudební klub s dlouhou historií a jedinečným programem. Přijďte na koncerty těch nejlepších kapel z Čech a ze zahraničí. Dnes jsme jedním z největších a nejnavštěvovanějších hudebním klubů v Praze a vedle moderního a mezinárodního programu máme i bohatou kulturní tradici. Nesmíme zapomenout ...… více

Poslední komentáře