Zpět
MECCA
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

MECCA

Kde:
U Průhonu 3
Praha 7
Otevřeno:
Pondělí 22:00 – 6:00
Úterý 22:00 – 6:00
Hodnocení:

Klub Mecca je populární taneční klub s bohatou historií, který je vyhledáván širokou českou klubovou scénou, zahraničními producenty a DJs. Za dobu své existence se Mecca stala pojmem i v zahraničí a cíleně ji navštěvují fanoušci taneční hudby z celého světa.

Mecca seproměnilana moderní multifunkční prostor s vybavením a službami ve vysokém standardu.

Klub je otevřen širokému spektru hudebních stylů. Celkem jsou návštěvníkům k dispozici 3 patra zábavy, 2 stage, 5 barů a kapacita až 1400 osob.

Klub Mecca disponuje třemi velkými bary, barem koktejlovým a VIP barem. Každý bar má svojí jedinečnou atmosféru. Společnost klientům dělají profesionální barmani, kteří vědí, že být barmanem znamená být pohostinný, společenský a lidský. 

VIP ZONA - Specifikum VIP barů je dané rozšířenou obsluhou klientů i mimo bary a v boxech. Samozřejmostí je vybavení barů luxusním sklem a klientským servisem, nechybí ani rozšířený sortiment pití, kdy si klient vybírá z více značek a více prémiových značek. Naši zákazníci milují, když s nimi jednáme, jako s nejdůležitějšími lidmi na světě.

SKY LOUNGE - Sky Lounge je váš „klub v klubu“. Jedná se o výjimečné místo, ve kterém se mohou hosté nerušeně bavit a relaxovat s přáteli. Poskytuje nejen soukromí, ale rovněž jedinečný výhled na hlavní pódium a klub. Nachází se ve VIP zóně v 1. patře klubu. Velikost je 20 m2.

Sky lounge je od ostatního prostoru oddělený skleněnou stěnou s efektem jednosměrného průzoru. Poskytuje tak návštěvníkům maximální soukromí, ale rovněž dokonalý výhled na hlavní pódium a klub. Pokud se klienti Sky Lounge budou chtít účastnit přímo akce, ale přitom neztratit soukromí, mohou využít privátní galerii, nacházející se na ochozu, s výhledem na celý klub.

Základem technické vybavenosti je špičkový kristalicky čistý zvukový systém Function One.

WIFI PŘIPOJENÍ ZDARMA