Zpět
Storm club
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

Storm club

Kde:
Tachovské náměstí 7
Praha 3
Web:

Hodnocení:

Klub je situovaný na pražském Žižkově, kousek od metra B Florenc a přímo u autobusové zastávky Tachovské náměstí. Prostor bude po celkové rekonstrukci včetně nové protiskluzové podlahy, ozvučen špičkovým zvukovým aparátem Funktion-One a vybaven nejmodernější technikou.

Storm bude multižánrovým klubem a jelikož je úzce spjat s festivalem Let It Roll, o víkendech bude patřit především elektronické taneční hudbě, v týdnu bude naopak prostorem pro koncerty. Již teď se můžete těšit na velká jména české i zahraniční scény. 

K dispozici budou dvě stage, dostatečný prostor k sezení v hlavním sále, u druhé stage a také v klidové části klubu, kde si budete moci v klidu popovídat s vašimi přáteli.

Připravujeme pro vás také velký bar s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů a výborné tankové pivo. Na větších akcích bude k dispozici mobilní bar, aby se zamezilo frontám.

Naše návštěvníky si chceme hýčkat, proto specialitou Storm Clubu budou tzv. VIP kóje, které budeme pronajímat pro vaše oslavy. Budou uzamykatelné, vybavené pohodlnými gauči a ledničkou. Samozřejmostí bude také table servis, takže si kdykoliv budete moci objednat váš oblíbený drink, zařídíme pro vás i občerstvení, catering apod. Prostě vše tak, aby jste se u nás cítili jako v bavlnce :)