Zpět
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

Tacata Music Club

Kde:
Argentinská 1
Praha 7
Hodnocení:

MUSIC CLUB TACATA disponuje dvěma bary s příjemnou obsluhou, širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů, množstvím míchaných drinků za velmi přijatelné ceny. Jako jeden z mála music clubů Vám po celou dobu otevírací doby připravíme teplá jídla a na objednání připravíme raut v jakékoliv podobě. Připravíme pro Vás jakoukoliv oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, after party maturitních plesů, firemní či společenské akce.

 

Music Club TACATA má pro Vás otevřeno od středy do soboty a to od 19:00h do 5:00h samozřejmě v případě, že se budete chtít bavit déle tak Vás nikdo nevyhodí, jak to bývá v jiných music clubech. V Music Clubu TACATA není problém naplánovat jakoukoliv akci šitou na míru všem věkovým kategoriím i v jiné dny mimo otevírací dobu.

 

Každým večerem Vás v našem clubu budou provázet naši rezidentí DJs, moderátoři a DJs Dance Rádia. Každý měsíc pro Vás připravujeme pravidelné Dance Party našeho partnera DANCE RÁDIA ve spojení s energy drinkem FAKEER a mnoho dalších akcí se spoustou zajímavých překvapení a dárků v podobě volných konzumací a dalších výhod.

 

Samozřejmostí našeho Music Clubu jsou krásné tanečnice, které můžete pozvat na jeden z čtyř TACATA LADIES DRINKŮ. Více informací o našich tanečnicích již brzy najdete na www.tanecnice.cz.

 

MUSIC CLUB TACATA  najdete na adrese Argentinská 1, Praha 7 – Holešovice, nedaleko čerpací stanice Benzina plus, kde je možné bez problémů parkovat, metro stanice VLTAVSKÁ je  pouhých 5 min. chůze a 3 min. chůze je tramvajová zastávka Pražská tržnice. V případě, že by jste přiletěli vrtulníkem tak heliport je nedaleko.