Zpět
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

KV77

Kde:
Londýnská 77
Praha 2
Hodnocení:

Hudební kavárna a noční bar KV77 je ojedinělým, novým projektem na KrálovskýchVinohradech. V Londýnské ulici číslo popisné 77 najdete svět, který chcete.
Designový bar KV77 nabízí skvělou atmosféru hudebních videoprojekcí i živých koncertů. Příjemné prostředí, které Vás vždy naladí na tu správnou vlnu!

V KV77 najdete zábavu, styl i klid. Záleží jen na Vás! A ať už přijdete sami či s Vaším přítelem, přítelkyní či obchodním partnerem, slibujeme, že neuděláte chybu!

KV77 je místo, které se přízpůsobí Vám a nikoli obráceně! Vyberte si z naší široké nabídky koncertů či videoklipů anebo si přineste své vlastní! K dispozici máte projektor s plátnem o uhlopříčce 317 cm a reprosoustavu s krystalicky čistým zvukem a s dostatečným výkonem! Svou párty tak budete mít plně ve svých rukou!

V KV77 se připojte
 a pusťte přátelům co se Vám líbí ...
můžete pustit svou oblíbenou muziku z iPodu či z MP3 přehrávače, videoklipy z vlastního notebooku, YouTube či z iTunes. Anebo se  můžete nechat inspirovat pestrým hudebním programem, který se mění každý den!
Vaše párty, oslava je ideální příležitostí pro Vámi zvolenou hudební vlnu. Jste hudebník? Chcete si zahrát? OK, stačí zastrčit do mixu ... Jste DJ? OK. Tak se připojte ...
K tomu všemu dobré pivo, nejrůznější míchané nápoje nebo i něco ostřejšího. Samozřejmostí jsou i vína či nealko nápoje. Kdykoli si také můžete vybrat z rozsáhlé nabídky káv Lamborghini a slaných i sladkých pochoutek.