Zpět
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

Le MIRAGE / Vinohrady

Kde:
Lublaňská 48
Praha 2
Otevřeno:
Pondělí 17:00 – 2:00
Úterý 17:00 – 2:00
Středa 17:00 – 2:00
Čtvrtek 17:00 – 2:00
Pátek 17:00 – 2:00
Sobota 17:00 – 2:00
Neděle 17:00 – x
Hodnocení:

Hudební klub Le Mirage v Lublaňské ulici byl otevřen v červenci 2002. Od té doby prošel několika drobnými rekonstrukcemi, které Vám, jak doufáme, zpříjemňují pobyt u nás. Celý prostor je opticky rozdělen do více částí:

  • Modrá místnost s DJ-skou stage je určena k intenzivnějšímu poslechu hudby
  • Červená místnost je určena k posezení a popovídání si s přáteli

V Klubech Le Mirage si můžete poslechnout mnoho hudebních stylů, mezi nimiž dominují hlavně Breakbeat a Drum'n'Bass,Jungle, doplňuje je také Reggae, Dancehall, Hip Hop, R&B a další dle hrajících DJs.

Už při plánování klubů bylo hlavním hlediskem pohodlí našich zákazníků, a proto byly vybrány polohy v centru města na spojnicích dopravních tepen. V podvečer se k nám dostanete jak tramvajemi z všech koutů města tak i metrem trasy C (klub Lublaňská). Aby vaše cesta domů byla co nejpohodlnější, máte na výběr mnoho spojů, například noční tramvaje nebo autobusy, které vás rozvezou po celém městě. Takže po příjemném večeru u nás se i společensky unaveni dostanete rychle a snadno domů.

Dobře zásobené bary, skýtají širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a především míchaných koktejlů za příjemné ceny. Náš sortiment je bohatý na různé druhy rumů, o kterých se dočtete podrobnější informace na speciálních rumových lístcích u našich barmanů.