Zpět
qr Zobrazit v mobilu Co je QR kód?

Magnum Club & Restaurant

Kde:
Štefánikova 18
Praha 5
Hodnocení:

Magnum Club & Restaurant se nachází v blízkosti samotného centra Prahy, na adrese Štefánikova 18/25, Praha 5 - Smíchov, pouhé 3 minuty chůze od stanice metra Anděl. Dostupnost je tedy velice dobrá jak metrem, tak i tramvajemi, včetně nočních spojů.

Magnum Club & Restaurant, jak již název napovídá, je rozdělen na dvě oddělené části. Klub a restaurace.

V klubové části se pravidelně odehrávají divoké taneční a tématické párty, speciální akce za účasti nejlepších českých i zahraničních DJ's, doprovázené poutavou video projekcí. Široká nabídka kvalitních drinků, skvělá hudba a příjemné prostředí vás během několika minut přenesou do světa ničím neomezené zábavy. Magnum Club nabízí prostor pro konání různorodých eventů. (firemní večírky, narozeninové párty, svatby, rauty, koncerty, divadelní vystoupení, semináře, módní přehlídky, přednášky, konference, atd.) Tento jedinečný prostor tak splní očekávání každého zákazníka.

Prostory restaurace nabízí zákazníkům příjemné prostředí s kvalitní obsluhou a vytříbenou francouzskou kuchyní. Díky netradičnímu prosklenému řešení má zákázník možnost nahlédnout přímo do kuchyně samotné a pozorovat tak kuchaře při přípravách pokrmů. Restaurace disponuje kapacitou 80 míst k sezení a je nekuřácká, takže si Vaše jídlo o to více vychutnáte. Šéfkuchař pravidelně připravuje polední obědové menu za přijatelné ceny. Prostor je vhodný jak pro oběd, romantickou večeři nebo důležité obchodní jednání.