Zpět

Andy C přiváží exkluzivní 4hodinový setDo Prahy se 25. září vrací drum&bassová ikona, majitel labelu Ram Records, trend-setter, vlivný producent a především jedinečný dj Andy C. Legendární osobnost proslulá svými sety na 3 gramofony přiváží exkluzivní prodloužený set, ve kterém nás vezme na svou zatím nejdelší drum&bassovou jízdu. Dámy a pánové, the one and only, Andy C!

Andrew Clarke aka Andy C je známý svou precizní djskou technikou a především schopností vzít fanoušky na neopakovatelnou cestu všemi zákoutími drum&bassu. Právě takový je i aktuální  projekt Andy C All Night, se kterým již několikrát vyprodal Brixton Academy v Londýně. Čeští fanoušci teď budou mít poprvé možnost zažít něco podobného a vychutnat si Andyho v jeho zatím nejdelším představení v ČR.

Andy C již několikrát prohlásil, že cítí ke klubu ROXY speciální pouto (více v rozhovoru) a každoročně vyprodaný klub to bezpochyby dokazuje. Doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji a nepropásnout tak šanci být Andymu zase o kousek blíž.

FB Event: https://www.facebook.com/events/932092503500320/

Andy C – 4 hour set (Ram/UK) + MC GQ (UK) 
25. 9. 2015 – Start 22:00
Support: TBA

Předprodeje/Presale: 300 czk + popl/fee

Goout – https://goout.cz/cs/listky/andy-c-4-h-set-mc-gq/wcg/
Ticketpro – http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1649601-andy-c.html


Audio:
Andy C – Heartbeat Loud: https://www.youtube.com/watch?v=8lN0xBGWL-E
Andy C – All Night mix: https://www.youtube.com/watch?v=g_j7SuR53vc

Video:
Ram Night 2014 @ ROXY - https://www.youtube.com/watch?v=yYXoNETHhSo

Poslední komentáře