Zpět

Makoto a A Sides přijíždí s novým materiálem do ROXYDo Prahy se 18. září vrací japonský vizionář DnB scény Makoto tentokrát v doprovodu britského A Sides a MC Deeizm. Žádný milovník zlámaných beatů si tuhle akci nemůže nechat ujít a to proto, že se slaví už 16. narozeniny klubovky Shadowbox a mimo zahraničních hvězd nás čeká ten nejlepší domácí support.

Silná producentská dvojice Makoto a A Sides se spojila na albu Aquarian Dreams, které vyšlo v červnu tohoto roku. Z jejich spolupráce se také zrodil úplně nový label Eastern Elements, jehož název je spojením A Sidesova labelu Eastside Recordings a Makotova Human Elements. Bude to jízda Tokio –Londýn, na které vám Makoto a A Sides předvedou, jak to vypadá, když k DnB přimícháte něco ze soulu, funku nebo jazzu. Doplní je talentovaná MC Deeizm, která byla na National drum and bass awards zvolena nejlepší MC v kategorii zpěvaček. Společně teď objíždí celý svět a jednou z jejich zastávek bude i Praha.

Narozeniny Shadowboxu s tak silným obsazením budou svátkem pro každého DnB fanouška. Přijďte do ROXY popřát a užít si party.

FB Event:

A-SIDES & MAKOTO (UK/JAP) + MC Deeizm (UK) 

18. 9. 2015 – Start 22:00

Support: 2K, Akira, Koogi, M4Y4, Panorama, Rudeboy, SWEG

2nd stage Liquiddnbcrew: Theya, Blofeld, Fallen Gemini

Předprodeje/Presale: 190 czk + popl/fee

Goout – https://goout.cz/cs/listky/a-sides-makoto+mc-deeizm/vcg/

Ticketpro - http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1649586-a-sides-makoto.html


Audio:

Makoto live at ROXY - https://soundcloud.com/roxy-prague/makoto-live-shadowbox-roxy

Video:

A Sides & Makoto - Jupiter - https://www.youtube.com/watch?v=J27oqEVRziw

Poslední komentáře