Zpět

Benji Boko live – jeden z nejlepších DJs a remixéru světa přiletí podpořit narozeninový mejdan DJ RobotaI slavní a legendární DJs stárnou, což jim však vůbec neubírá na exkluzivitě. Například známý pražský Dj Robot, který pro Vás roztáčí kolotoče již téměř deset let, zraje jako víno. Král pražských parties, jehoz mixy plné funku, rapu a breaků fungují jak na megaparties pro tisíce lidí, tak při všemožných gala večerech, či vernisážích, se chystá v neděli 28.10. oslavit své narozeniny ve velkém stylu. A bude to fakt bomba! Popřát mu přijede známý britský producent, remixér a šílený DJ v jedné osobě, Benji Boko.


neděle 28.10.2012 Lucerna Music Bar, Praha (od 20h)
www.musicbar.cz / www.benjiboko.com

Kdo měl v životě to štěstí zažít živý set Benjiho, jistě už tuší, co že se to v Lucerna music baru stane… Energické živé vystoupení, krerých u nás můžeme vídat sotva několik za rok, při kterém nám všem Benji ukáže, co vše lze namíchat do sebe, nenechá nikoho jen tak stát. Tento pán dělá oficiální remixy i pro lidi, jako jsou Roots Manuva, Fatboy Slim, Faithless nebo DJ Shadow.

Krátké úderné mixy, známé a totálně nečekané melodie a přechody, desítky samplerů, kontrolerů a efektorů, zvuky z videoher míchané do funky rytmů, nebo desítky nových remixů a editů měsíčně, to vše budete mít možnost zažít na tomto exkluzivním narozeninovém dýchánku DJe Robota. Oboum legendám pak budou krýt záda pražští party Djs Jorgos & Akvamen, které v zhledem k jejich dlouholetému působení na české party scéně, není třeba sáhodlouze představovat. Jorgos patří k nejpreciznějším DJs, co se týče mixu a zvuku, je spolu s Robotem rezident klubu 2. patro, rezident legendárních Fx bounce parties v Radosti, moderátor četných radio shows a koncertní DJ dua Orikoule, rappera Ektora, či skupiny Sixin. Akvamen je dvorní DJ české snowboardové a skate scény, který nikdy nenechá song dohrát do konce a tak během jeho setů vystřídá stovky tracků za večer.

Máte-li chuť se při neděli pobavit a zažít nevšední hudební mix pod taktovkou bláznivého Benjiho Boka, kterému budou asistovat přední pražští Djs, z nichž ten služebně nejstarší se v Lucerně chystá oslavit své narozeniny, zapište si datum 28.10. do diářů a přijďte si užít čistou energii.

Připravila: mia/ LMB

Poslední komentáře