Zpět

Bluesrockoví The Temperance Movement dorazí do Lucerna Music BaruThe Temperance Movement jsou britská bluesrocková kapela, která vznikla v roce 2011. Založil ji rodák z Glasgow, zpěvák Phil Campbell a kytaristé Luke Potashnick (ex-Rooster a Ben's Brother) a Paul Sayer. Na basu hraje bývalý člen Jamiroquai Nick Fyffe a na bicí Australan Damon Wilson, který hrál např. s Ray Daviesem, The Waterboys a Feeder. Kapela vydala svých prvních pět písní na "Pride EP" v roce 2012, v září 2013 vyšlo jejich debutové album nazvané The Temperance Movement.

"Pride EP" obsahovalo pět skladeb: "Ain't No Telling", "Only Friend", "Pride", "Be Lucky" a "Lovers & Fighters". Skupina vystoupila týden po vydání svého EP na koncertě Sunflower Jam SuperJam v Royal Albert Hall jako první účinkující. Vystoupili také na Futurerock v klubu 100 Club (Oxford Street, Londýn). Album The Temperance Movement vyšlo u gramofirmy Earache Records.

 

Při poslechu jejich našlapaného bluesově laděného rock´n ´rollu vás nejdřív upoutá Campbellův chraplák připomínající Joe Cockera. V hudbě ale zaslechnete i The Black Crowes nebo staré Free a Flying Burrito Brothers. Pokud někdo zachrání rock´n´roll, budou to právě kapely jako The Temperance Movement. Jejich lonské turné po Británii bylo beznadějně vyprodané!

 

Vstupenky pražský koncert The Temperance Movement, který proběhne 31.3. v pražském Lucerna Music Baru, jsou k zakoupení za 200,- Kč + poplatky v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream nebo na webu www.musicbar.cz. V pokladně LMB bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 250,- Kč.

 

Více info na:

 

www.thetemperancemovement.com

www.facebook.com/thetemperancemovement

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Připravila: mia/ DSmackU

 

Poslední komentáře