Zpět

Borgore na nové dubstepové noci v Yes Clubu!Borgore, jeden z největších Dubstep DJů, poprvé live v Praze na prvním vydání nové Dubstep noci WooDooLand! Sobota 15. Září @ Yes Club! Borgore neboli Asaf Borger, je jeden z nejůspěšnějších producentů a DJů dubstepu na světě.

Jeho facebooková stránka sčítá 600.000 fans a tím přeskočil i takové legendy jako je Skream a Benga. Určitě si každý z nás rád pustí jeho nejznámější song Nympho, který se vyznačuje sprostým textem a chytlavou melodií. Další jeho počiny – Delicious a Passion Pit – Sleepyhead patří mezi nejhranější songy všech Dubstep Djs.

Borgore položil díky EP Gorestep základy svému vlastnímu žánru: Gorestep. Proslýchá se, že v jeho hudbě je silný vliv Heavy Metalu. A nejspíš také nevíte, že Borgore dřív založil Death Metalovou kapelu. Tím pádem se řadí mezi umělce, kteří prošli přes více žánrů, Borgore nakonec zakotvil u Dubstepu. Dalšími DJs bude SMACK, Stifler Selecta, Dirty Little Toaster (oba Dunsteblog), Dubschoock, Altec POZOR!!! Omezená kapacita pouze 400 lístků!

Odkaz na fb událost:http://www.facebook.com/events/269658493140931/

Předprodej: http://ticketportal.cz/podujatie_search.asp?ID=130015

Připravila: mia/ Yes Club

Poslední komentáře