Zpět

Brookes Brothers po dvou letech opět v ROXYNejznámější drum&bassová bratrská dvojice Phil a Dan Brookesovi potěší v listopadu milovníky melodického drum&bassu. Po dvou letech se tato nerozlučná producentská a djská dvojka objeví v klubu ROXY. V současné době pracují na novém albu a během jejich pražského vystoupení ho na nás hodlají vyzkoušet.  

Málokdo z nás nezná tuto úspěšnou producentskou dvojici, která míchá funky, soul, ale i disco s příjemnými drum&bassovými linkami. Nekompromisní dance-floorové trháky jako Tear You Down nebo Last Night z alba The Brookes Brothers z roku 2008 byly jen začátek kariéry, která v posledních dvou letech dosahuje vrcholu, o čemž svědčí i spolupráce s Dannym Byrdem pod Hospitalem (Get On It a Gold Rush) nebo remixy pro Nero (Must Be The Feeling) a Chase and Status (Let Me Go).

 
Od roku 2013 přešli od Breakbeat Kaos na label Viper Recordings, kde vydali pecku Carry Me On. V současné době pracují na novém albu, z něhož bychom první tracky měli slyšet právě 21. listopadu v ROXY.
Celou noc bude doprovázet 3D video-mapping mezinárodní skupiny KinoCirkus.
21.11.2014, open 22:00

21.11.2013
Brookes Brothers (UK) @ ROXY
Support: TBA
3D mapping &Visuals by KinocirKus
 
Vstupenky/Tickets: 150 Kč + popl./fee
V NoD za zvýhodněnou cenu/for favourite price - 160 Kč
GoOut: https://goout.cz/cs/listky/brookes-brothers/lgc/
 
Video:
Brookes Brothers - Carry Me On: http://youtu.be/EVacuySY-CA
Brookes Brothers - Tear You Down: http://www.youtube.com/watch?v=YGPGVH2sHAQ
 

Poslední komentáře