Zpět

Claptone, užijte si svobodu anonymityMyslíte si, že už vás na housové scéně nemůže nic překvapit? 20. února se připravte na ojedinělé hudební zjevení, které se ukrývá pod zlatou ptačí maskou. Přijíždí totiž Claptone. Přijďte do ROXY poodkrýt jeho tajemství.

Hvězda berlínského labelu Exploited je obklopena závojem tajemna. Mluví za ni ale ojedinělá hudební směs deep-housu s citem pro funky a melodii. Zvuk, který Claptone už více jak dva roky utváří je příjemným oživením na poli taneční hudby, zejména pokud milujete vibrace vyvěrající přímo z útrob berlínských klubů. Je úkazem, který rozpaluje deep-housem parket jako nikdo jiný a nejlépe je mu ukrytému v mlze kouřových efektů.

V roce 2012 zasáhl Beatport a RA jeho hit „Cream“, rok na to už si zahrál na více než 200 akcích ve 130 městech. Pozici skvělého producenta si obhájil se songy No Eyes nebo„Wrong“ ale také povedenými remixy Pet Shop Boys a George Morelaale i netanečních kapel jako Klaxons nebo Metronomy, což jen dokazuje jeho schopnost usadit na taneční parket úplně všechno.  A určitě o něm ještě hodně uslyšíme, protože nepřestává polevovat s vydáváním nových věcí. Jeho vlastní pojetí berlínského zvuku je něčím, na co jsme na housové scéně dlouho čekali.

Claptone má prostě  vše promyšleno tak, aby parket explodoval a po každém vystoupení za sebou zanechává fanoušky uhranuté jeho kouzlem. A jaká je Claptonova rada pro skvělou party? “Nasaďte si svoje masky, reálné nebo vymyšlené, a užijte si svobodu anonymity.”

 

CLAPTONE (DE) @ ROXY

20. 2. 2015 – Start 22:00

Support: Eddie Mur (nightphunk), Fatty M (Roxy Prague), Lumiere

Předprodeje/Presale: 220 czk + poplatky

NoD za zvýhodněnou cenu/for favoured price -  220 czk.

GoOut: https://goout.cz/cs/listky/claptone/edd/

Ticketportal: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920832

Ticketpro: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/660804/claptone-dj-set-exploited-records-de-

 

Video

Cream: https://www.youtube.com/watch?v=iHSLh8-Ijw8

 

Audio

No Eyes: https://www.youtube.com/watch?v=qszRCg_QnEU

George Morel - Let's Groove (Claptone Remix): https://www.youtube.com/watch?v=hmjaeEQbm2w

Poslední komentáře