Zpět

Critical Sound poprvé v Roxy s Kasrou a SpectrasoulPoslední zářijový pátek bude v klubu ROXY patřit deepovým polohám drum&bassu, kdy do Prahy zavítá zakladatel labelu Critical Music Kasra. Jako host vystoupí, dle osobního přání Kasry, britský veleznámý projekt Spectrasoul.

Termín: 27. 9. 2013

“Kasra je strážcem mist, která se skrývají pod povrchem drum&bassu” tvrdí Kasrova “spřízněná duše” DJ Goldie a nemůže být blíže pravdě. Zvuk, kterým se presentuje vydavatelství Critical Music se již několik let staví na protější stranu od mainstreamové scény a úspěchy producentů, vydávajících pod touto značkou, potvrzují stále větší žádanost alternativy k hlavnímu proudu. Mezi nejznámější producenty upsanými u Critical Music můžeme zařadit Ivy Lab, Enei nebo objev minulého roku Rakušan Mefjus.

Samotný Kasra má za sebou již téměř 25 let na scéně, což ho řadí mezi nejdéle sloužící DJje a nejčtenější měsíčník o elektronické hudbě DJ Mag ho nedávno zařadil mezi “ctihodnosti elektronické hudby".

Spectrasoul můžeme na druhou stranu zařadit mezi hudební chameleóny v tom dobrém slova smyslu. Rozsah jejich produkce sahá od deep, přes liquid až po kvalitní mainstreamový drum&bass. Seznam vydavatelství, která si dvojici utrhla pro alespoň jeden release je dlouhá a můžeme jmenovat např. Alibi u Critical Music, Melodies u Exit Rec. nebo Guardian u Metalheadz. Nicméně doma se cítí u Shogun Audio, pod kterým v posledním době vydali hitovky jako Light In The Dark nebo Away With Me.

Českému supportu vévodí mladý producent A-Cray, jehož produkce získává na věhlasu i mimo hranice ČR a line up doplní back2back set na 4 CD playery Rudeboy & M4Y4.

Critical Sound bude noc reprezentující všechny odstíny drum&bassu a má tak ambici uspokojit široké spektrum fanoušků hledající žánrovou pestrost.

Support DJs:
A-Cray - www.facebook.com/ACrayCZ?fref=ts
Rudeboy & M4Y4 (b2b set 4 CDs + 2 mixes)

2nd stage: Prokta, Mireau, Eska

VJ: Quark

Start: 22:00

Tickets:
Presale: Cafe NOD - www.facebook.com/cafenod
Doors: 150 CZK till 23:00, then 200 CZK

Video:
Audio:

Event: www.facebook.com/events/515255805223890/

Web: http://roxy.cz/

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře