Zpět

Dalším hostem Shadowboxu bude Culture Shock z Británie!Pokud budete mít v pátek chuť na dnb s příměsí electra a na nové svěží jméno, zavítejte do pražského clubu Rocy na další Showdowbox večírek. Že bude zase plno je bez debaty!


Hvězda z Ram Records do Roxy přiveze progresivní zvuk
Třetího února se prostorem klubu Roxy ponese neotřelá hudba silně ovlivněná electrem a technem, která si svou osobitostí získala i Andyho C. Naším příštím hostem je totiž nápaditý producent Culture Shock, který dje pravidelně zásobuje chytlavými hity. Podpoří ho djs ze shadowboxí stáje, tentokrát v sestavě Deadly Viperz, Honey, 2K a Sweg.
James Puntney alias Culture Shock k hudbě tíhnul vždy. Nejprve to byla hra na housle, klarinet a bicí, které však později vystřídal za skládání drum'n'bassu a u toho už zůstal. Hudbu měl ostatně v rodině, jeho rodiče totiž vystupovali v opeře a Culture Shock poslouchal pestrou škálu hudebních žánrů - od jazzu až po house. Úplně první deska mu vyšla vydavatelství Doma & Rolanda, kterým je Moving Shadow. Tátové Culture Shocka a Doma spolu pracovali, slovo dalo slovo a výsledkem bylo Vega EP. Éra labelu Moving Shadow se však pomalu chýlila ke konci, a James si tak na další desku dva roky počkal.
Tehdy ho objevil Andy C pro své vydavatelství Ram Records a Culture Shock od té doby djské batohy zásobuje jednou peckou za druhou. Andyho nejprve zaujmul skladbou Bypass, během několika let ale zprodukoval řadu dalších chytlavých skladeb. Jmenujme například Rework společne s Brookes Brothers, Kronix, Bad Red či Protection.
Djsky ho během večera doplní rezidentní duo 2K & Sweg, Deadly Viperz a Honey. V chilloutu se pak dodatečně mihne i Rudeboy. Můžete se tak těšit na hudebně pestrou a především zábavnou noc. Tak třetího února v Roxy.

Poslední komentáře