Zpět

DMC World Champion DJ KENTARO (JAP) se představí v klubu STORM!Jeden z nejuznávanějších světových turntablistů a světový DMC šampion, DJ KENTARO z Japonska ,zavítá do pražského klubu Storm, a to již v sobotu 11.10. v rámci KENTARO CZ-SK Tour.

DJ Kentaro je právem považovaný za jednoho z nejlepších turntablistů součastnosti, který dokáže neuvěřitelným způsobem spojit prvky hiphopu a současné elektronické hudby.

V roce 2011 se umístil na třetím místě DMC World Final, a o rok později, ve svých dvaceti letech, se stal mistrem světa jako první asiat vůbec a to s rekordním počtem bodů.

V roce 2005 se zapsal pod světoznámý label NINJA TUNE a vydal legendární Solid Steel DJ Mix pojmenovaný „On The Wheels of Solid Steel“. Jeho první autorské album nazvané „Enter“, vydané v roce 2007, velice uznávané pro jeho intenzivní rytmy a rozmanitost žánrů, se umístilo na prvním místě iTunes Dance Chart.

Blast Magazine ho dokonce popsal jako umělce, který rozpaluje návštěvníky party až do davové psychózy. Pokud tedy chcete zažít tuto show v České republice, určitě doražte v sobotu 11.října do pražského klubu STORM! Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal za pouhých 100kč nebo na místě za stejnou cenu do 22:00, po desáté za 150kč. Více informací naleznete na Facebook události.

Facebook event.: https://www.facebook.com/events/261791180698377

Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz

Facebook page klubu: www.facebook.com/stormclubprague

  

Poslední komentáře