Zpět

Dnes v ROXY na Free Mondays Make My Heart Explode, Ising, Black Lion a čtveřice DJsV rámci třetích dubnových Free Mondays se 15. 4. do ROXY po pěti měsících vrací nadějná synth-popová formace Make My Heart Explode, která si od svého posledního koncertu v ROXY stihla mimo jiné zahrát coby předkapela na pražském koncertě Hurts. Stejně jako v listopadu, ani tentokrát nebudou MMHEv ROXY sami, když je doplní kapely Ising, Black Lion a o výživnou afterparty po koncertech se postará hned čtveřice DJs, jmenovitě Lucas Hulan, Lumiere, Alex Neivel a Pat Heart.

FREE MONDAYS live MAKE MY HEART EXPLODE

Live: Make My Heart Explode

Support: Ising, Black Lion

DJs: Lucas Hulan & Lumiere (Nightphunk), Alex Neivel & Pat Heart (Just Lke That)

VJ: Tha.Sun

Termín: 15. 4.

Start: 20:00

Vstup ZDARMA!

 

Ač se Make My Heart Explode dali dohromady teprve v minulém roce, za těch pár měsíců existence toho stihli už docela dost. Kromě zmiňovaného předskakování Hurts letos v březnu, si MMHE loni zahráli také např. na slovenském Grape festivalu nebo na 20. narozeninách ROXY BE TWENTY a jejich singly se chytly v rádiích, první klip se proběhl po televizích a zakotvil v hitparádě Medúza na ČT. Bandzone.cz je vyhlásil jako tip týdne, když dali svoji desku zdarma k poslechu. Daru Rolins zase zaujali natolik, že jim sama pokřtila debut. 

„Při tvorbě rádi překračujeme žánry, střídáme nástroje a stále vymýšlíme, jak dělat věci v hudbě jinak... Baví nás tvořit pozitivní barevnou hudbu s výraznou rytmikou a zbožňujeme silné melodie. Žádné deprese a smutné písničky nečekejte!,” říkají o sobě MMHE, kteří po právu patří podle zdejších hudebních kritiků mezi jedny z největších nadějí domácí scény.

Příznivce alternativního popu by měla zaujmout i pětice Ising, která sama sebe s nadhledem charakterizuje: "Pokud máte pocit, že Chris Martin někdy až moc kňourá, Depeche Mode jsou jen strohá elektronika, u Keane postrádáte kytary a Bonovy brýle vám připadají trochu moc oranžové, budete milovat Ising."

Opomíjet samozřejmě nemůžeme ale ani třetí kapelu, jež vystoupí v pondělí 15. 4. v ROXY - kytarové duo Black Lion, které tvoří Jakub Švejkar (ex-My First Date) a Jan Vegy Táborský (Wild Tides, Birds and Wolves).

Jinými slovy - v ROXY se dnes chystá hodně zajímavý indie večírek, který by měl potěšit všechny hledače nových talentů i milovníky nezávislého popu a souvisejících žánrů. Svou porci muziky dostanou tradičně i fanoušci deep house či tech house, pro něž budou od 22:00 hrát Nightphunk DJs Lucas Hulan a Lumiere, které doplní jejich hosté z labelu Just Like That Alex Neivel a Pat Heart.

V příštích týdnech se na FREE MONDAYS těšte mimo jiné na:

22. 04. DJs Michal Miastech (UK), Pete Cosby (UK), Petre Pea (CAN), Rusty Fox, Flesh

29. 04. Giantree (AUS) & Photolab

06. 05. VEES 

13. 05. Light Out! (RO)

 

VIDEO

Make My Heart Explode - She Got A Strange Magic:

Ising - Suits Me:

 

WEB

Make My Heart Explode: www.facebook.com/makemyheartexplode

Ising: www.facebook.com/isingband

Black Lion: www.facebook.com/blacklioncz

FB Event: http://www.facebook.com/events/196531057157306/

ROXY: http://roxy.cz/

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře