Zpět

Dopamine by Absinthe Films Premiere NightPokud se snad bojíte, že by letošní podzim nebyl narvaný snowboardovými mejdany, tak opravdu nemusíte. Už za dva týdny Praha tradičně pohostí partu Absinthe Films, která dorazí v plné síle, aby se vší pompou představila svůj nový film s názvem “Dopamine”. Tady je veškeré info k mejdanu, který pro vás organizuje Freeride.cz a Free magazine.

Jedna z nejznámějších snowboardových filmových produkcí Absinthe Films začátkem září opět vyráží na evropskou premiérovou tour. Jejich nový film nese jméno "Dopamine" a my se jistojistě můžeme těšit na další nálož toho nejlepšího snowboardingu natočeného v různých koutech planety. Premiérová tour samozřejmě zavítá i do Prahy a to už v SOBOTU 14. ZÁŘÍ. Tradičním místem mejdanu bude pražský klub ROXY a přináší vám ho Freeride.cz a Free magazine za podpory hlavního partnera Salomon snowboards a dalších partnerů Swis-Shop.cz, Jägermeister, Nikita a Brakeburn.

Absinthe Films crew se do Prahy chystá v plné síle. Parta opět dorazí tradičním obrandovaným autobusem a doveze k nám vypečenou skvadru složenou jak z tvůrců filmu, tak ze samotných protagonistů. “Absinťáci” se už několik let po sobě netají s tím, že pražskou zastávku považují za jednoznačně nejlepší vůbec a z premiéry v našem hlavním městě vždy odjíždějí plni zážitků a s pořádnou kocovinou. Není se co divit, když při jejich / našich premiérách bylo zatím vždycky v klubu narváno a například naposledy na loňské Resonance párty dorazilo cca 1200 lidí...

Tahle pověst se rychle šíří, a tak se k nám letos chystá početná skupina jezdců. Kromě tvůrců filmu Patricka “Brustiho” Armbrustera a Davida Vladyky už účast potvrdila francouzská skupina Mathieu Crepel, Sylvain Bourbousson, Victor De Le Rue a dokonce Argentinec Manuel Diaz. Věříme ale, že další jména přibudou. My na vás spoléháme, že tuhle parádní pověst ani letos nepokazíte a dorazíte v co největším počtu!

Název: Dopamine by Absinthe Films Premiere Night

Datum: sobota 14. září 2013

Místo: klub Roxy Praha, Dlouhá 33, Praha 1

Přináší: Freeride.cz, Free magazine & Salomon snowboards

Start: 20:00

Vstupné: 100 Kč

Akce na FB: https://www.facebook.com/events/398907830214586/

Partneři: Salomon snowboards, Swis-Shop.cz, Jägermeister, Nikita, Brakeburn

Mediální partneři: Hiphopstage.cz, Doklubu.cz, 4elements.cz, Studentskaleta.cz

 

Program večera:

* welcome drink by Jägermeister

* chill-out by Brakeburn

* módní přehlídka Nikita & Brakeburn

* velkoplošná projekce filmu “Dopamine”

* autogramiáda profi jezdců

* nabitá tombola

* videoscratch & DJ show by Trouble Team (DJ Friky & DJ Flux)

* dancing madness all night long

O názvu filmu: Dopamin je přirozeně se vyskytující chemická látka v mozku, která řídí pohyb a "odměny" formou příjemných pocitů souvisejících s potěšením. V rámci snowboardingu je to právě pohyb a tato psychická “odměna”, co dodává přirozenou motivaci jezdcům jako jsou Bode Merrill, Victor De Le Rue či Brandon Cocard, aby se neustále vyvíjeli a inovovali celý sport. Tihle objevitelé horských i duševních krajin vedli během celé sezóny Absinthe výpravu za změnou definice toho, co se dá dělat na snowboardu. Od Yukonu přes Britskou Kolumbii až po Pyreneje Absinthe crew dokazuje, že za dopamin si nemůžete koupit, ale musíte vyrazit a dojít si pro něj. 

Riders: Victor De Le Rue, Bode Merrill, Brandon Cocard, Jason Robinson, Manuel Diaz, Blair Habenicht, Cale Zima, Nils Arvidsson, Wolfgang Nyvelt, Rusty Ockenden, Mathieu Crepel, Danny Kass, Mat Schaer, Sylvain Bourbousson, Forrest Shearer, Scot Brown, Nicolas Müller

Locations: Yukon, Aljaška, Pyreneje, Dolomity, Pacifický Severozápad, Britská Kolumbie, Saskatoon, Utah.

Freeride.cz

Připravila: ollie

Poslední komentáře