Zpět

Druhá srpnová sobota ve znamení další deephouseové Plav-by!!A je to tady přátelé, kamarádi a fanoušci kvalitní deepové hudby. Další díl sobotních hudebně prosluněných odpolední na řece - PLAV-BY z dílny BPM.DJ se chystá NEVYPLOUVAT již tuto sobotu 10.8 od náplavky na Rašínově nábřeží.

BPM.DJ presents: PLAV-BA

Parník Tyrš (Rašínovo nábřeží)

Start: 16:00

Konec: 01:00

Vstup: volný

DJs:

Tráva

Vasquez

Pavel Faktor

Bertrám

 

 

Opět hodlá všechny své příznivce a návštěvníky hýčkat nejenom bohulibým soundem, dobře zásobeným barem, ale také mj. rodinným prostředním parníku Tyrš s výhledem na úžasná pražská panoramata Pražského hradu! A protože si celá PLAV-BA production crew rozhodla udělat velkou radost - tento díl bude opravdu vyjímečný,i co se do výběru hosta týče! Ale nepředbíhejme...

...kromě hlavního správce celé vlajkové lodi s jedinečným rukopisem (a neméně vyjímečným hudebním vkusem porovnatelným se svými spoluhrajícími kolegy), DJ Bertrama, zapsaného zlatým písmem na všech proběhnuvších PLAV-BÁCH, si za DJským pultem předají štafetu (a nemohou ani tentokrát absentovat) oba hlavnístrůjci originálního BPM.DJ brandu - DJ Vasquez a DJ Pavel Faktor, jimž se nedá upřít jak osobitý přístup k práci a hudbě, tak ani smysl pro výběr těch opravdu nejvypečenějších tracků.

Trešínkou na pomyslném dortu a skvěle zapadnuvší osobností do kompletního seznamu učínkujících, tešící nejednoho návštěvníka akcí, se stala jedna z historicky nejůspěšnějších stálic české taneční scény, průkopníků deep-techu a umělců nejen hudebních - DJ TRÁVA.

Celá sobotně odpolední siesta se rytmicky a dunivě rozvibruje přesně úderem 16. hodiny a DJové Tráva, Vasquez, Pavel Faktor a Bertrám se budou věnovat svému mistrnému umu vytváření soundu k vašemu tanci či poslechu minimálně jako v předchozím díle - tedy zaručeně do 1.hodiny ranní.

Pro celkovou spokojenost je samozřejmě, jako vždy, k dispozici plně zásobený bárek, jakož i nově otevřený bar uvnitř s pípou plnou 10° a 11° studeného ležáku. Tradičně na své si přijdou i milovníci scenérií a pobytu na čersvém vzduchu - k dispozici budou obě dvě vrchní terasy jakož i prostorná průchozí hala s dje ,)

 Výběr z nápojového lístku:

Staropramen 10°                               28 Kč

Staropramen 11°                               30 Kč

Vinný střik                             45 Kč

Staropramen GREP           35 Kč

Frico                                      40 Kč

Corona                                 50 Kč

Cuba Libre                           66 Kč

Párek v rohlíku                    20 Kč

A proto pro ty z vás, kteří se nechystáte na žádný z probíhajících komerčních festivalů, nepotrpíte si na masové eventy a dáváte přednost příjemně prožitým oduševnělým  mejdánkům a zůstavate z jakéhokoli důvodu o víkendv Praze, je PLAV-BA jedna z nejlepších variant jak strávit úžasný den v dobré společnosti ,)

Doražte - budeme se velice těšit!

BPM.dj a parník Tyrš production TEAM


Připravila: mia/ BPM.dj

Poslední komentáře