Zpět

Druhé červnové Free Mondays budou dnes v ROXY patřit DJs Komandante a SelectoPrávě dnes proběhne v ROXY další červnové vydání Free Mondays, které tentokrát opanují v ČR usazený guatemalský rodák Komandante, jeho parťák Selecto a duo VJs Spectravision37 a Coline Nova, jenž si při té příležitosti chystá speciální versus VJs set.

Ti, kteří znají DJs Komandante a Selecto např. ze studentských parties Student Zone, už tuší, že se dnešní Free Mondays budou vlnit především v rytmu latina, house, pop dance či r"n"b, tedy kombinaci stylů, s níž tito DJs bodují nejen na akcích pro zahraniční studenty, ale i u návštěvníků klubů jako Chapeau Rouge, Radost FX, Yes Club, Lávka, SaSazu, 2. Patro nebo právě ROXY.

Pokud byste tedy dnešní prosluněný letní den rádi zakončili party, která vás nabije pozitivní atmosférou na celý zbytek nadcházejícího tropického týdne, měly by pro vás být Free Mondays v ROXY jasnou volbou. Zvlášť když je celá akce tradičně se vstupem zdarma a panáky Bacardi OakHeart a Finlandie za akční cenu 39 czk...;)

WEB

Selecto: https://www.facebook.com/djselectocz

Komandante: https://www.facebook.com/komandante.coman

FB Event: https://www.facebook.com/events/648489095165879/

ROXY: http://roxy.cz/

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře