Zpět

Dusky přiváží čerstvý londýnský soundPřipravte se na vlnu atmosférického housu smíchaného se zvuky bass music a techna vytrhnutých přímo z jádra taneční hudby. S titulem nejlepší britští producenti roku 2013 (DJ Mag) přiváží Dusky do ROXY 22. května současný UK sound.

V roce 2011 založili Alfie Granger-Howell a Nick Harriman v Londýně projekt s názvem Dusky. Od té doby jim jejich rozmanitá hudební produkce zajistila místo v tracklistech Peta Tonga, Maya Jane Coles, Boddiky nebo Laurenta Garniera. Nedělá jim problém dostat se od skládání melodických motivů prokládaných pianem k údernému housu a epickým techno rytmům.  Jejich první velkou díru do hudebního světa prorazili už v roce 2012 se songem „Flo Jam“. Silné basové riffy hitu „Careless“, musely v roce 2013 zasáhnout uši všech clubberů.

Vydávali pod labely jako Anjunadeep, Simple Records, Dogmatic Records nebo Aus Music. Tvůrčí osamostatnění jim přineslo založení jejich vlastního labelu 17 Steps v roce 2014, kde vyšlo zatím poslední EP „Love Taking Over“. Jejich releasy už čtyři roky ukazují, že tyhle talenty rozhodně nesmíme pouštět z očí. Každým krokem se posunují o kus dál a na scénu přináší vždy nový zvuk. Doma jsou v londýnském Fabricu nebo berlínském Panorama Baru a jsou rezidenty klubovky We Love…Sundays at Space na Ibize.

Pokud milujete house s příchutí garage a DnB přijdete si na své. Nechte se ovlivnit jejich vlastním pohledem na to, jak by to mělo na parketu vypadat. Slibujeme, že nebudete litovat.

DUSKY (UK) – 22. května

Start: 22:00

Vstupenky/Tickets: 300 czk + poplatky

V NoD za zvýhodněnou cenu 310 czk

Goout: https://goout.cz/cs/listky/dusky/uxd/

Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1548129-dusty.html

Ticketportal: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920841

Video:

Careless: https://www.youtube.com/watch?v=7B3jIAteuZs

Flo Jam: https://www.youtube.com/watch?v=Jlp_-4ys6w4

WWW: http://roxy.cz/

 

Poslední komentáře