Zpět

Electro Swing Club v sobotu v pražském AteliéruZajímavý pražský klub Ateliér si pro vás připravil na sobotu vzrušující večírek Electro Swing Club. Zahrají Max Pashm, Antonio Mandul, Paolo Di Maki a Swing Imperium. Těšit se můžete na mejdan, který vás přenese do éry swingu, tanga, ale zároveň bude znít naprosto moderně. Zajímavé spojení, nemyslíte?

Konečně se dočkala i Praha! Až do nynějška jsme mohli jen závistivě sledovat, jak se Electro Swing Club zjevuje v Londýně, Paříži, Vancouveru, Curychu, Cambridge, Hollywoodu, Turíně a dalších metropolích světa. Uhrančivý styl, energizující hudba, sexy móda, vibrující atmosféra a slastné oproštění od dnešních dní a starostí. O to vše a mnohem víc jsme byli celou tu dobu ochuzeni. Strastiplné čekání je ale jednou pro vždy za námi přátelé!


Oprašte své gangsterské klobouky, natáhněte šle a naleštěte své nejlepší boty. Electro Swing Club má poprvé namířeno k branám Prahy. Čas swingu je zpět i pro nás! Můžeme se tak těšit na pocity, nostalgii a módu 20. a raných 30. let minulého století v moderním hávu. Nejdůležitějším pojítkem celého konceptu bude samozřejmě hudba.

Premiéru svými tóny zahrnou čtyři interpreti:

Max Pashm je extraordinérní hudebník, DJ, performer, remixér a producent z Velké Británie. Vyrostl ke slávě se svým debutovým albem ‘Weddings, Bar-mitzvahs & Funerals’ u Sony Music již v roce 1997. V následujících deseti letech vydal mnoho singlů včetně oblíbených ‘Champions’ či ‘Kosher Nostra’ a remixoval umělce i skupiny jako Ekova, Ska Cubano, Robert Miles, Sex Pistols a další. Roku 2008 následovalo album ‘Never mind the Balkans’ na vlastním labelu Elektrikos/Organikos Records. Od roku 2010 spatřily světlo světa EP ‘Max Pashm Remixed Vol 1’ a ‘Electro Swing’. Nadále Max šíří nadšení do celého světa jako sólový umělec, DJ i se svou skupinou Max Pashm band. Jeho poslední turné jde napříč Evropou, Kanadou, USA i Mexikem. Max Pashm je zakladatelem Electro Swing Clubu.


Swing Imperium je česko-slovenské uskupení, které vás na vlastních rukou odnese do doby elegantních šatů, proužkovaných obleků a černošských bigbandů. Sestává ze slovenského projektu Swing Thing a českého DJe Mackieho Messera, známého též jako Gadjo.cz. Není jim cizí hraní mezi hvězdami, jako jsou Parov Stelar, Caravan Palace a další ikony oboru. Electro swing, electro tango, jazz, charleston, world n bass či snad rock n‘ roll? Jak jen si budete přát.


Antonio Mandul je méno, které můžete znát z věhlasného SaSaZu. Tento Makedonec ví naprosto přesně, jak v publiku rozproudit krev. Jeho hudba je odvážná, odlišná od hlavního proudu, a přece se s ní můžete okamžitě ztotožnit.


Paolo Di Maki - nadějný švihák z Karlových Varů, co na vás pošilhává zpod blonďaté patky. Většinu času brousí na svých elektronických mašinkách indie dance až global bass. Když se v něm ale probudí choutky sevřít v dlaních tommy gun, přetaví své emoce do hudby, jež umí roztančit právě jako kulky hvízdající kolem podrážek. Nezapomeňte si utáhnout tkaničky.

 

Electro Swing Club: www.electroswingclub.comhttp://www.facebook.com/electroswingclub

Max Pashm:

http://www.maxpashm.com/, http://www.facebook.com/maxpashm1

Swing Imperium:

http://www.facebook.com/swingthing.sk, http://on.fb.me/m-messer

Tickets: http://www.ticketstream.cz
Soutěž: http://www.facebook.com/Atelier.club.prague

 

ATELIER CLUB/ollie

Poslední komentáře