Zpět

Emma Hewitt v klubu Neprakta v Mostě
V sobotu, 22.03.2014 Vám mostecký NEPRAKTA KLUB přiváží vystoupení Australanky Emma HEWITT, jednoho z nejznámějších a nejoblíbenějších TRANCE hlasů současnosti. Toto vystoupení bude  to v rámci jejího letošního turné jejím jediným vystoupením v České republice.

Akce: Emma HEWITT live / NEPRAKTA klub TRANCE EDITION VOL.1
Datum: 22.03.2014, Sobota
Místo: Neprakta klub, Zdeňka Fibicha 2832, 434 01 MOST Čas: od 21.00 hod., klub otevřen od 20.00 hod.
2 patra zábavy, 2 stage, POZOR kapacita klubu omezena na 800 návštěvníků ! Promotér: neprakta.klub@seznam.cz

Vystupující: Emma HEWITT /AUS/ , Thomas Coastline /CZ/, Jean Luc /CZ/, DJ A75 /CZ/


Přestože má své hudební kořeny v rockové hudbě, vydala svůj debutový singl v roce 2007 na poli progressive house. Skladba Carry Me Away vznikla ve spolupráci  s britským
DJem Chrisem Lakem. Singl dosáhl na 11. místo ve Španělské hitparádě singlů a také na 12. místo ve Finsku. Singl se držel celkem 50 týdnů v žebříčku Billboard Hot Dance Airplay ve Spojených státech a dosáhl prvního místa v prosinci 2007.
Po úspěchu jejího prvního singlu spolupracovala s různými trancovými producenty jako jsou Cosmic Gate, Gareth Emery, Dash Berlin a Ronski Speed. Singl Waiting, který vydala společně s Dash Berlinem v roce 2009, skončil na 25. místě v Belgickém žebříčku singlů. V rádiové show Armina van Buurena A State of Trance byl singl zvolen posluchači celkovým počtem 2109 hlasů za druhou nejlepší skladbu roku 2009.
Na International Dance Music Awards 2010 byla skladba Waiting oceněna jako nejlepší HiNRG/Euro Track. Emma byla také dvakrát nominována v kategorii Best Trance Track se skladbami Waiting a Not Enough Time.


http://www.emmahewittofficial.com/

http://www.facebook.com/emmahewittofficial

http://www.twitter.com/emhewitt
----------------------------------------------------------------------
Svoji účast potvrdil čerstvě vyhlášený český trance DJ (2013) a producent Thomas Coastline. Tento resident mega festivalu TRANCEFUSION se v loňském roce blýskl i na největším tuzemském festivalu TRANSMISSON ! Jeho tracky i pořady vysílají rádia po celém světě.


http://www.thomascoastline.eu/

http://www.facebook.com/thomascoastline/

http://www.mixcloud.com/thomascoastline/

Dalším, kdo se představí se svým živým setem  bude  DJ a producent Jean Luc. Za sebou má festivaly jako Mácháč, SázavaFest, PohodaFest, Summer Session, nebo Pleasure Island. Tohoto čerstvě vyhlášeného spoluautora tanečního singlu "You Don´t Know Me" za rok 2013 můžete znát i jako spolupracovníka Michaela Buriana.

Sestavu doplní v tomto 2.patře klubu residentní DJ Neprakta klubu Most: DJ A75.

Vstupné 190 Kč v předprodeji, vstup od 18-ti let !! Kontrola OP !!


Objednávky na vstupenky zasílejte na e-mail: vstupenky.neprakta@seznam.cz.
Uveďte jméno, příjmení, adresu, počet  vstupenek a zda si vyzvednete vstupenky osobně
v Neprakta klubu, nebo budete chtít poslat poštou na dobírku (budeme účtovat  poštovné za každou zásilku 84 Kč) Objednávka Vám bude  zpětně potvrzena odpovědí na Váš email.


Osobní video pozvánka od EMMA HEWITT:Neprakta klub: http://www.facebook.com/neprakta.most

http://www.neprakta-klub.cz

http://www.youtube.com/nepraktamost

Připravila: mia/ Neprakta

Poslední komentáře