Zpět

F..K SUMMER. GO DIRTY!Po letošní úspěšné akci FUCK SCHOOL. GO SUMMER! která 30. června napumpovala YES CLUB 400 návštěvníky, kteří drželi klub plný až do svítání, přichází pokračování. Zatím nejodvážnější klubová akce u nás v nedávno otevřeném klubu Yes, který láká na světový zvukový aparát Funktion One, 3D mapping a speciální koktejly s barmanskou show.

LIVE:
DISCO BANGERZ: France
http://soundcloud.com/disco-bangerz/old-dirty-bassline-the-1
WOBBLE BOY: France
http://soundcloud.com/wobbleboy/dilemn-clapping-wobble-boy

DJS:
PEET SANDERS (Studio 54)
http://www.peetsanders.com/
TOKÁTKO (Touster)
FCUK (Mecca, Marlboro)
MARTY FISH (Studio 54)
WBWOY (Topboys 09)
http://soundcloud.com/wbwoy
UNCLE OOH
http://mp3.sety.cz/uncle-ooh-summer-storm-set-2011-mp3.html
CUT DEM
SIMON PEREEZ
IZM (Rádio SPIN, Boombap.cz, Rooftop)
SCUOTTIE OUKI (Reserve07.sk)
VULCANIC
NEX
RIO

ZÁPASY V BAHNĚ (GIRLS MUD FIGHT) Bod varu tohodle kulinářského zážitku budou nejen djs z Marseille, ale určitě i krasavice v bikinách předvádějící exibiční zápasy v bahně.

FASHION SHOW


PARKUR EXIBICE

KADEŘNICKÁ SHOW


special drink: JUICE PLUS VODKA 80 kč

http://www.yesclub.cz/fuck_summer_go_dirty

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★


Generální partner: Growshop

www.growshop.cz

 

 

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Po letošní úspěšné akci FUCK SCHOOL. GO SUMMER! která 30. června napumpovala YES CLUB 400 návštěvníky, kteří drželi klub plný až do svítání, přichází pokračování. Zatím nejodvážnější klubová akce u nás v nedávno otevřeném klubu Yes, který láká na světový zvukový aparát Funktion One, 3D mapping a speciální koktejly s barmanskou show.

Hudební maraton vypukne již úderem osmé hodiny. Warm up djs uvedou YES CLUB do pohybu a od desíti už se začne servírovat silně kořeněné electro. Po prvním chodu, ostřílených djs z předních tanečních klubů u nás jako např. MECCA, STUDIO 54, nastoupí na scénu hosti z Marseille, kteří po Francii slaví poslední roky úspěchy se svým drzým stylem, ve kterém se snoubí electro house a dubstep. 

DISCO BANGERZ: France
http://soundcloud.com/disco-bangerz/old-dirty-bassline-the-1

WOBBLE BOY: France

http://soundcloud.com/wobbleboy/dilemn-clapping-wobble-boy

Hned po nich se připravte na exibiční zápasy v blátě. Pamatujete na striptérku z minula? Byla krásná. Proto můžu dál pokračovat... Krásná děvčata v bikinách bojující mezi sebou v bahenní lázni Vám dodají na chuti a budou mít za úkol Vás inspirovat směrem, kterým se celá akce bude, jak už název napovídá, ubírat. FUCK SUMMER. GO DIRTY! A samozřejmě, Bon Appétit. Sejdeme se na baru u panáku prémiové vodky Russian Standard s Red Bullem za 80 kč. Všechno to bude točit MTV Czech do pořadu Backstage, připravte se na ultimátní show.

Vstup: 90 kč

Detail akce najdete zde.

Poslední komentáře