Zpět

Finlandia Mácháč představí novou 3D stageJiž za pár dní se promění pláž u Máchova jezera v jedno velké festivalové taneční městečko, jehož dominantou bude zbrusu nová hlavní stage. Hlavní scéna dozná  nejzásadnějších změn ve své historii. Celá stavba bude nejen větší a technicky náročnější, ale letos poprvé představí i 3D mapping a další světelné prvky a technologie s 3D efektem.


23.-24.8. 2013
Finlandia Mácháč 2013

Máchovo jezero, pláž Klůček
Vstupné: od 895 Kč (základní vstupenka), 2590 Kč (GOLD – All Insclusive vstupenka)
www.festival-machac.cz
www.facebook.com/festival.machac 
www.ticketpro.cz

To vše osazené kvalitní zvukovou aparaturou L-Acoustics, která je programovaná speciálně na konkrétní prostředí, aby bylo dosaženo co nejkvalitnějšího šíření zvuku. Stage bude opět zakotvena ve vodě a orientována směrem k pláži.
Majitelé GOLD vstupenek určitě potěší i umístění obou GOLD teras, které jsou přímo součástí hlavní stage a nabízí tak nejlepší výhled na areál festivalu a samozřejmě i na vystupující DJe. 

Trailer, 3D stagehttp://vimeo.com/71941206   

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro. Kromě základních vstupenek jsou v prodeji také vstupenky kategorie GOLD - All Inclusive za 2590 Kč, které zahrnují neomezenou konzumaci všech nápojů v rámci speciálních GOLD teras po oba dny.

Hlavním mediálním partnerem festivalu je Evropa 2.

Připravila: mia/ Live61

Poslední komentáře