Zpět

Flow s pražským houseovými talenty v sobotu 20. 4. v ROXY 

Po letošním třetím dílu pravidlené klubovky Flow, kde se představila leganda německého minimalu a jeden ze zakladatelů electroclashe DJ Hell, se 20. 4. v ROXY můžeme pro změnu těšit - jak už napovídá podtitul čtvrtého dílu Flow - New Prague House Talents - na čerstvou krev zosobněnou čtveřicí nadějných DJs. Rezidenti Roman Rai a Fatty M ve spolupráci s dramaturgií klubu ROXY při té příležitosti oslovili kvartet Random, Felix, Max Om a Thomas Sky, kteří tak navážou na první díl mapující pražské houseové talenty, jenž proběhl v rámci listopadové Flow v loňském roce.

FLOW - New Prague House Talents 2nd Edition @ ROXY

DJs: Random, Felix, Max Om, Thomas Sky

Resident DJs: Roman Rai & Fatty M

Chill out: Zjook & Wax Work

VJ: Zephid

Termín: 20. 4.

Start: 22:00

Do 23:00 vstup ZDARMA, poté 100 czk

 

Kromě výše zmíněné čtveřice DJs, které vám detailněji představíme v následujících dnech prostřednictvím jejich krátkých biografií a setů, jež si pro tuto příležitost připravili, nebude na Flow ani oblíbený DJ Zjook. Jako vždy se na něj můžete těšit v Chill outu, kde ho tentokrát doplní DJ Wax Work.

Jako vždy nás čekají samozřejmě také speciální Flow vizualizace, které v případě čtvrtého letošního dílu pravidelné klubové noci obstará VJ Zephid. Akce je navíc do 23:00 se vstupem ZDARMA, což by měl být pro všechny váhavce další pádný argument, proč sobotní noc zasvětit právě objevování talentovaných pražských DJs. Co konkrétně můžeme od jejich setů očekávat, se dozvíte od úterý 16. 4. do pátku 19. 4., kdy vám den pod dni přiblížíme hudební vkus i záběr všech čtyř talentů, jež se 20. 4. představí na hlavní stage v ROXY.

WEB

FB Event: http://www.facebook.com/events/186529064827938

ROXY: http://roxy.cz/

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře