Zpět

Free Mondays dnes v ROXY s Photolab a triem z BPM.DJAč původně avizovaná rakouská kapela Giantree musela kvůli nemoci kytaristy zrušit celé aktuální tour včetně koncertu v ROXY, neznamená to, že by poslední dubnové Free Mondays byly pouze DJské.

Ve speciálním setu totiž dnes na adrese Dlouhá 33 zahrají domácí Photolab, kteří se naposledy v ROXY představili v rámci loňských oslav 20. narozeni klubu BE TWENTY. Samozřejmostí je pak následná DJská afterparty, kterou bude mít pod palcem trio z BPM.DJ Vasquez, Pavel Faktor a BeDa.

Od Photolab, kteří loni vydali ceněné debutové album Hollywood And Snuff, se i tentokrát můžeme těšit na hodně unikátní filmovo-hudební show v podání ústředního dua Magdalena Šalamounová (zpěv) & a.m. almela (kytara/zpěv). Jejich melancholickému lo-fi prokládánému energickými katarzemi dodají další rozměr originální projekce dělané na míru jednotlivým písním. Čekat se dá tedy hodně zajímavý zážitek, jež uspokojí nejen vaše uši ale i oči. 

Co se DJs z BPM.DJ týče, čeká nás mejdan především v rytmu tech house, deep house a techna, tedy žánrů, které jsou v podání tuzemským clubberům dobře známé trojice DJs Vasquez, Pavel Faktor a BeDa příslibem roztančené party až do brzkých ranních hodin.

VIDEO

Photolab - Happy Birthday:

WEB

Photolab: http://www.photolab.cz/

BPM.DJ: http://www.bpm.dj/

FB Event: https://www.facebook.com/events/262726870526102

ROXY: http://roxy.cz/

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře