Zpět

Fritz Kalkbrenner přiveze do ROXY nové album a dvojkoncertzvuku Fritze Kalkbrennera pozor! Nejen, že v půlce října vydá nové album Ways Over Water, ale také nám ho přijede ukázat naživo v rámci podzimního evropského turné. Z důvodu velkého zájmu o jeho minulé vystoupení v ROXY půjde tentokrát o dvojkoncert 14. a den poté 15. listopadu.

Mladší bratr Paula Kalkbrennera, spolutvůrce soundtracku k filmu Berlin Calling, autor dvou nádherných alb Here Today Gone Tomorrow a Sick Travellin", multiinstrumentalista a majitel uhrančivého hlasu Fritz Kalkbrenner je zpět! Na říjen oznámil vydání nového alba Ways Over Water a k tomu rovnou dva listopadové koncerty v klubu ROXY. "Jeho minulé vystoupení bylo absolutně vyprodané a tak jsme rádi, že můžeme v rámci dvojkoncertu nabídnout vstupenky většímu počtu fanoušků a zároveň udržet komfort potřebný pro vizuální a hudební show takového rozměru." vysvětluje Lenka Senová z ROXY.

 
Stejně jako v roce 2012 přiveze Fritz Kalkbrenner stylovou LED vizuální show, která doplní jeho live vystoupení. Těšte se na zážitek z kategorie nezapomenutelných tak, jak je u Fritze zvykem.
 
Na oba dva koncerty jsou nyní v předprodeji omezené balíčky 300 ks vstupenek za výhodnou cenu 390 Kč + popl. Po vyprodání se cena vstupenky zvýší.
 
 
Fritz Kalkbrenner (DE) @ ROXY
14. & 15. 11. 2014 - Start 22:00
Support: TBA
Předprodej/Presale: Prvních 300 vstupenek za 390 czk + popl.
Audio:
Fritz Kalkbrenner - Get a Life: https://www.youtube.com/watch?v=UCJZSI5Iuo4
Paul & Fritz Kalkbrenner: Sky & Sand https://www.youtube.com/watch?v=1H5loYi6wVc
 
Video:
Fritz Kalkbrenner - Live in Zagreb: https://www.youtube.com/watch?v=13bvNo3PFdw
 
WWW:

Poslední komentáře