Zpět

Hazard a Dj Die zatřesou v říjnu s ROXYKdo má rád tvrdší drum&bass a bass music ať zvedne ruku! Právě pro vás přiváží ROXY v rámci narozeninového BE 22 warm upu v ČR málo viděnou dvojici djs: Hazard a DJ Die. Britské legendy, které mají k mainstreamu daleko asi tak jako Fresh k undergroundu.  

Hazard je už dlouhá léta ambasadorem temnější strany drum&bassu a společně s djem Hypem a jejich labelem Playaz Recordings obšťastňují ty, kteří to mají rádi trochu tvrději. Hazard je residentem londýnského klubu Fabric a držitel mnoha ocenění. Nejčerstvější cenu obdržel v britských Drumandbass Awards 2014 za 2. nejlepšího Dje (za Andym C) a 2. track roku Time Tripping (hned za Afterglow). Kdo neslyšel Hazardův songMr.Happy, tak asi nebyl poslední 3 roky na žádné velké drum&bassové akci.

Dj Die není jako člena přelomového jungle uskupení Reprazent (s Roni Sizem) třeba představovat, ale zkusme to alespoň stručně. Držitel prestižní Mercury Prize (porazili i Radiohead OK Computer), drum&bassový inovátor, člen Reprazent a Breakbeat Era, autor remixů pro legendy jako Dj Shadow, Dj Cam nebo tvůrce tun skvělé sólové produkce i spoluprací s Breakem a Krustem. V současné době se DJ Die věnuje i UK bass music, což ještě umocňuje naše očekávání před jeho říjnovým setem v ROXY. 

17.10.2014, open 22:00
Hazard (UK), Dj Die (UK) @ ROXY
Support: Deadly Viperz, Stantha
 
Vstupenky/Tickets: 150 Kč + popl./fee
V NoD za zvýhodněnou cenu/for favourite price
Ticketportal: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=92700
+ GoOut a Ticketpro.
 
Video:
Hazard - Mr.Happy: https://www.youtube.com/watch?v=PlRn5bGF_4o
Dj Die & Jenna G - 1000 Soul Songs: https://www.youtube.com/watch?v=imX_7R7trnM
Dj Die & Break - Peace & Dub: https://www.youtube.com/watch?v=St7Ezip0Eyc
 
WWW:
Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře