Zpět

Historický první klubová RAM night v ROXYPraha, 5.8.2013 – Všichni drum&bass headz těšte se! ROXY nabídne na konci září opravdovou lahůdku - historický první klubovou RAM Night na území České republiky. Špičkový britský label bude reprezentovat jeho majitel Andy C ve 3 hodinovém setu, dále Loadstar a Hamilton. Český support obstará Thiew, Schooler a 2K se Swegem.

Poslední zářijový pátek ozdobí klub ROXY zatočené rohy a na hlavní stagi představí svou RAM show majitel labelu Ram Records Andy C. Po masivní tour po největších světových žánrových festivalech jako WeAre FSTVL, EDC Las Vegas, Bestival a vyprodané Brixton Academy si budeme moci RAM Night vychutnat i v prostředí českého klubu. RAM oslaví tento rok (stejně jako ROXY) 22 let a přátelský vztah Andyho s klubem ROXY je známá věc. Volba místa pro "RAMku" tak byla předem jasná.
 
Očekávaný 3hodinový set Andyho C doplní hvězdná producentská dvojice Loadstar (Xample and Lomax) a multižánrový hudební chameleón a jeden z nejdéle aktivní djů Andyho stáje Hamilton.
 
Ram Records je na vrcholu sil a první česká klubová RAM night bude jednoznačnou drum&bassovou událostí podzimu.

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře