Zpět

HOUSE ELEMENTS V ROXYLednová party House Elements, která proběhne 7. ledna v pražském klubu Roxy, láká na sety předních domácích housových DJs Biodana (Roxy/Solstice), Slatera (Tribal Vision) a TAZZe (ProgressiveSession.net). Pro všechny tři je charakteristická nakažlivá energie a muzika plná silných gradací a zajímavých zvratů. Bude to groovy, bude to valivé a hutné, bude to progressive a možná se budou servírovat i tribal rytmy. Bude to mejdan!

Tazz&Biodan coby nerozlučná djská dvojice pravidelně figurují na rozjetých pražských mejdanech již řadu let. Ať už na jejich rezidentní noci Sheexy House, na již ukončeném konceptu párty Believe, na vyjímečné párty na lodi Sheexy Boat či právě v oblíbeném klubu Roxy, kde oba téměř vyrůstali.

 

Na novoroční párty s názvem House Elements si Tazz&Biodan přizvali svého blízkého kolegu, dnes již mezinárodně uznávaného dje a producenta, Slatera. Jeho jméno je kromě jiného svázáno s domácím labelem Tribal Vision Records, který již řadu let překračuje naše hranice. Dj Slater má na svém kontě řadu úspěšných singlů a EPs, (např. Virus, King of the Night, The Clap, ...) s remixy od jmen jako jsou 16 Bit Lolitas, Koen Groeneveld, Manuel De La Mare, Andrea Bertolini a dalších. O kvalitě jeho produkce svědčí i hlášený support od DJs jako jsou Laurent Garnier, Nick Warren, Mark Knight, Dave Seaman, D-Nox & Beckers, a dalších. Kromě hudební produkce dj Slater vystupuje na akcích spíše v zahraničí, za zmínku stojí hraní v klubech a na festivalech v USA, Indii, Japonsku, Mexiku, Španelsku, Švýcarsku, Velké Británii, Portugalsku, Holandsku, atd, včetně oficiálního supportu Ferryho Corstena na jeho turné po Japonsku.


V Roxy na vás čeká útulný Chill Out, kde se o vás postarají DJs Roman Rosi z Bluesound DJs a Tibi z Bukanyr.cz. Vizualizace celého večera bude šéfovat VJ Martin


Uvádí Roxy promotion, open 22:00, vstup: do 23:00 zdarma, od 23:00 za 100 czk.

Video:

DJs Biodan vs. Tazz vs. Slater, back 2 back on Believe Party:

http://vimeo.com/20915812

FB Event: http://www.facebook.com/events/181249518640736/

www.roxy.cz

 

ROXY/ollie

Poslední komentáře