Zpět

Kompletní line-up vystoupení Davida Guetty v BrněBrněnské vystoupení Davida Guetty se blíží každým dnem. Je tedy nejvyšší čas nejen zakoupit vstupenky, ale také vás seznámit s kompletním line-upem.

Už teď je tedy jasné, že vystoupení Davida Guetty bude trvat minimálně 2,5 hodiny! K již dříve potvrzenému francouzskému DJi a producentovi Arno Costovi a krásce z Ibizy Sarah Main přibyla dvě další důležitá jména, která určitě uspokojí nejen domácí fanoušky, ale také naše sousedy na Slovensku, kteří to mají do Brna opravdu kousek. Devítihodinovou party totiž odstartuje Tomáš Haverlík, který stabilně patří k těm nejlepším „progressive“ DJům na Slovensku. Závěrečné slovo si pak vezme Michal Poliak, který poslední dobou stále častěji dokazuje, že i on patří ke světové housové špičce. Po červnovém vystoupení s Tiëstem ho na stejném místě čeká David Guetta.

V nabídce vstupenek jsou také kategorie VIP a GOLD ALL INCLUSIVE. Podrobný popis vstupenek najdete na www.david-guetta.cz nebo v předprodejní síti www.ticketpro.cz

Kompletní line up:
20:00 - 21:30 Tomáš Haverlík /SK/ www.tomashaverlik.com
21:30 - 23:00 Sarah Main www.sarahmain.net
23:00 - 00:30 Arno Cost www.myspace.com/arnocost
00:30 - 03:00 DAVID GUETTA www.davidguetta.com
03:00 - 05:00 Michal Poliak /CZ/ www.michalpoliak.com

Poslední komentáře