Zpět

Kvalitní house music s My Digital Enemy na ClimaxuV záplavě EDM "house" producentů a Djů je v současné době těžké identifikovat kvalitní house music.  Jednou z výjimek je britská dvojice My Digital Enemy, která vystoupí na klubovce Climax v sobotu 31.května v ROXY. Headlinery doplní rezident Chris Sadler a Subgate.

 
Duo tvoří Serg & Kieron, kteří spolu dělají už více než deset let a první komerční úspěch zaznamenali v roce 2005 oficiálním vstupem do TOP 3 UK chart.  Jejich skill se neomezuje jen na produkci, ale i kvalitní remixerskou práci, kterou poptávali např. Groove Armada, ale i osobnosti mimo elektronickou scénu jako Snoop Dogg nebo Lady Gaga. My Digital Enemy šéfujou vlastnímu label Zulu Records, který v roce 2014 doplnili fresh značkou Vudu Records.

Co se přítomnosti týče, v roce 2014 už zaznamenali skvělý start s trackem Shamen, kterému se dostalo podpory od Peta Tonga a Dannyho Howarda na BBC Radio 1. My Digital Enemy pokračují i nadále v rezidentuře v legendární londýnské The Gallery v Ministry of Sound.
 
Kvalitní house bez komerčních kompromisů - to bude Climax s My Digital Enemy. Ke každé vstupence dostaneš free drink.

Událost: https://www.facebook.com/events/425920000886862

 
CLIMAX w/ My Digital Enemy (UK) – 31.5.2014
Start: 22:00
resident dj: Chris Sadler
support dj: Subgate
chill out: Yannick /Filip Markes project (dj & live sax)
VJ: Martin
 
Vstupenky/Tickets: 180 czk + popl./fee (incl. Free drink )
V NoD za zvýhodněnou cenu/for favoured price

Video:
Alter Ego - Rocker (MDE remix) -

Audio:
 
WWW: 

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře