Zpět

Lara 303 zadiktuje už v pondělí na Freestyle MondaysFreestyle Mondays je mejdan především pro MCs a všechny, kteří chtějí vzít mikrofon do ruky a zajamovat si s živou kapelou i DJs. Každý měsíc se tu na pódiu potkávají MC, beatboxeři, zpěváci a muzikanti bez ohledu na svůj mateřský jazyk nebo příslušnost k hudebnímu žánru.

Únorové Freestyle Mondays proběhne v pondělí 20.2. v Chapeau Rouge a jako host vystoupí nejrespektovanější female MC  u nás Lara 303. Tahle slečna, která spolupracovala se jmény, jako jsou Monika Bagárová, Idea, Nironic nebo United Flavor se před pár dny přestěhoval z Brna do Prahy a svojí premiéru v novém domově si odbude právě na tomhle mejdanu.

Premiérové vystoupení to bude i  20.února i pro novou doprovodnou kapelu, pražských Sounday, kteří zde představí i malou ochutnávku ze svého repertoáru a návštěvníci Freestyle Mondays se mohou těšit na kapelu v klasickém složení, obohaceném o klávesy. Zveme tedy všechny MCs, beatboxery, zpěváky, muzikanty a všechny lidi, kteří mají rádi domácí atmosféru a příjemné ceny i prostředí Underground podlaží v Chapeau Rouge.

MCs, kteří se chopí mikrofonu, mají vstup zdarma, stačí se jen zaregistrovat na: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/registrace/.

 

V pondělí nesmějí chybět ani DJs, kteří se postarají o zábavu až do ranních hodin a budou tentokrát hrát v sestavě: jindřichohradecký DJ F.I.L., DJ Back, DJ Shock O´ a DJ Watra. Partnerem večera je Caney rum, který bude v celém klubu za speciální cenu. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na barech v Chapeau Rouge za 50,-Kč, na místě zaplatíte korun osmdesát.

Všechny informace hledejte na: http://www.freestylemondays.cz/ a pokud nevíte, jak že to na Freestyle Mondays vypadá, shlédněte sestřih z lednového vydání, kde jako host vystoupil Khomator!

Video zde:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GVxZnip_I8s

(pozn. redakce : olouváme se, ale video nešlo z technických důvodů vložit)

 

 

Chapeau Rouge/ollie

Poslední komentáře