Zpět

Legendární Silicone Soul se vrací do Roxy!Po oslavách desátých narozenin labelu Get Physical se na konci března fanoušci kvalitní house music mohou těšit na další 10-té výročí slavného labelu. Tentokrát zavítá 29. 3. s oslavami do pražské ROXY vydavatelství Darkroom Dubs, za kterým stojí oblíbená dvojice Silicone Soul!

HOUSE ELEMENTS special: 10 Years of Darkroom Dubs Tour  @ ROXY

Special guests: Silicone Soul (UK / Soma rec / Darkroom Dubs)

DJs: Biodan (Roxy Prague / Solstice / BioBull), Slater (Tribal Vision), Tazz (Progressive Session)

Chill out: Da Moon (djdamoon.com) & Van Vega (Rus)

Termín: 29. 3.

Start: 22:00

Vstup do 23:00 150 czk, poté 200 czk 


Silicone Soul se nám sami ozvali, že plánují tour k 10. výročí jejich labelu Darkroom Dubs a že Prahu z toho rozhodně nechtějí vynechat, čemuž se dalo jen těžko odolat. Oslavy proběhnou doslova po celém světě od Anglie, přes Německo a Turecko až třeba po Chile a proto jsme rádi, že tato dvojka producentů a djs si sama vzpomněla i na pražskou ROXY. Zatím potvrzená vystoupení k jejich tour můžete čeknout zde: http://gigs.gigatools.com/user/siliconesoul

Poslední mejdan v ROXY byl vskutku legendární. Plná Roxy v 7.30 ráno se jen tak nevidí. Samotní Silicone Soul se předvedli ve skvělém více než 5-ti hodinovém setu, který nikoho nenechal chladným a měli co dělat, aby vůbec stihli ranní let. Po hraní měli tak 15 minut na sbalení se v hotelu a rychle na letiště, což svědčí o jejich lásce k publiku a muzice. 

10 YEARS DARKROOM DUBS TOUR VIDEO TRAILER:  

Psát výčet jejich úspěchů a ocenění nebo s kým vším spolupracovali, nám přijde zbytečné, protože Silicone Soul svou výjimečnost českému publiku stvrdili několikrát a vždy to byl mejdan, o kterém se ještě hodně dlouho mluvilo. Svou pověst výjimečných producentů a skvělých DJs přijedou znovu potvrdit 29. března do ROXY na party House Elements.

O support se postará trojice rezidentních djs Biodan, Tazz a Slater. V chill outu se můžete těšit na speciální poslechové deep sety djs Da Moon a Van Vega, kteří nás zaujali v djské soutěži pořádané v listopadu. Vizualizace bude mít na starost opět skvělý VJ Mono a tak nezbývá než dodat, připravte se na mejdan až na krev.

Pro nažhavení doporučujeme shlédnout taneční extázi jednoho z fanoušků Silicone Soul při jejich největším hitu Right On, Right On:

Za vstup zaplatíte do 23.00 příjemných 150,-czk, poté 200,- czk.

Další info naleznete zde: http://www.facebook.com/events/397020133727202/?fref=ts

www.roxy.cz

www.myspace.com/4siliconesoul

www.soundcloud.com/siliconesoul

www.facebook.com/djbiodan.cz

www.facebook.com/pages/DJ-Slater/27319466682

www.facebook.com/tazz.dj

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře