Zpět

Let it roll má letos ten nejsilnější lineup v historii festivalu!V posledních letech patřila hlavní stage letního Let It Rollu labelům Ram Records a Hospital Records. Rok 2015 však přinese několik změn. V letošním roce nabídne Let It Roll main stage světoznámá jména současné dnb scény, zastupující široké spektrum dnb žánrů, od mainstreamu po neurofunk.

I v letošním roce se můžeme těšit na velkolepou hlavní stage, která vždy poodkryje část festivalového příběhu. Na designu hlavního pódia pracuje nepřetržitě celý rok tým designérů, dramaturgů a techniků. I tentokrát se dočkáme zahajovacího ceremoniálu, který proběhne v pátek a sobotu, do kterého se tentokrát budeme muset zapojit my všichni!

Během pátečního večera nás na LET IT ROLL Main stagi čeká návrat dvou velkých legend. Po několikaleté pauze se k drum and bassu vrátil neurofunkový producent SPOR! Všem dobře známý SPOR patřil a dnes už zase patří mezi nejoriginálnějších producenty své doby. V České republice nevystoupil více než 6 let a je nám velkou ctí, že si ho české drum and bassové publikum může užít právě na Let It Roll Open Air 2015.

DJ Zinc je druhou legendou, která se opět vrací na světovou drum and bassovou scénu. Po dlouhých letech, kdy se věnoval bass music s rychlostí kolem 120 BPM, vystoupí v klasickém jungle - d&b setu, jak si ho pamatujeme z dřívějších dob. Za svého více než dvacetiletého působení stihnul zásadně ovlivnit nejen britskou scénu, jejíž vývoj ZINCova produkce vlastně zrcadlí.

Tyto dvě jména jsou však jen část nabitého pátečního line upu, který dále nabídne jednoho z nejznámějších drum and bassových producentů současnosti, zástupce RAM Records Wilkinsona. Otce tvrdého neurofunku a techtestepu Ed Rushe, DC Breaks, Metrika, Etherwooda, českého nadějného producenta Madface. Celou stage uzavírá promotér festivalu, osobnost české drum and bassové scény DJ Suki.

 

Poslední komentáře