Zpět

Major Lazer vydá album a živě ho představí i v PrazeRoky poté, co galaxií otřásla zombie apokalypsa, se Major Lazer odebral do izolace potom, co přinesl Zemi mír a pořádek. S pomocí záhadné stínové vlády jménem Cinco byl zmrazen jako strážce budoucího pořádku a dobra. Navzdory mnoha letům hledání míru na planetě se na obzoru objevila nová hrozba a tak Výbor Pěti probudil komando.

Tato intergalaktická skupina musí čelit nepřáteli, kterému se dokáže postavit jen Major Lazer: jeho někdejšímu nadřízenému a veliteli generálu Špínovi. Špína se vynořil z vesmíru s novou zbraní...Terror Lazor a byl připraven zotročit a ovládnout všechny spojence Země, získat mezigalaktickou kontrolu nad planetami a zničit Zemi. Na obranu Země Výbor Pěti probral Major Lazera z dřímoty.Byl mu přidělen partner - zabiják ženského pohlaví známý jako Knife Fight. Společně chystají FREE THE UNIVERSE, které začne 19. února 2013.

 

Po vydání přelomového LP Guns Don’t Kill People... Lazers Do v roce 2009 se slavné producentské duo Diplo a Switch ocitlo na cestě k vrcholu a zářným úspěchům. Mezi lety 2009 a 2011 duo vystupovalo po USA a zbytku světa, vyprodávalo koncerty a vystupovalo na festivalech jako jsou Coachella, Pitchfork, Sasquatch, Outside Lands a Falls Music & Arts Festival. V roce 2010 Major Lazer vydali Lazerproof, mixtape s pop hvězdou La Roux a EP Lazers Never Die s dvěma novými skladbami a tři remixy, včetně jednoho, který dělal Thom Yorke. Jedním z největších úspěchů Mojor Lazer byla spolupráce s Beyonce na jejím superhitu “Run the World (Girls)”, který samploval jejich skladbu “Pon de Floor." Na přelomu roku 2011 a 2012 se Switch vydal na sólovou dráhu a nechal Diplovi veškerou kontrolu nad Major Lazer.

 

Diplo je teď jediným výkonným producentem Major Lazer a pokračuje i nadále ve svém dancehallovém revivalu vydáním nového alba Free The Universe. Na desce spolupracovali Bruno Mars, Tyga, Flux Pavillion, Wynter Gordon, Shaggy, Wyclef, Ezra Koening z Vampire Weekend, Dev a další. Spin charakterizoval první singl alba “Get Free”, na kterém hostuje Amber Coffman z Dirty Projectors, jako “setkání Jamajky, Západní Afriky a Brooklynu.” Druhý singl z Free The Universe, “Jah No Partial”, vyšel 22. října 2012.

 

Diplo (AKA Wesley Pentz) je jedním z nejvíce průkopnických producentů současnosti. Výzkumem světového hudebního dědictví se mu podařilo spojit globální underground s audio mainstreamem. Byl nominován na Grammy, je zakladatelem a majitelem labelu Mad Decent records. Jako Major Lazer se nedávno odebral na Jamajku s producenty Arielem Rechtshaidem a Dre Skullem, aby spolupracovali na novém albu Snoop Dogga Snoop Lion “Reincarnated”. Major Lazer se objevil i v titulní skladbě comebackového alba No Doubt se slavným dancehallovým umělcem jménem Busy Signal a vydal oficiální remix skladby Hot Chip “Look At Where We Are”.

 

Major Lazer LIVE se 14.května představí publiku v Lucerna Music Baru. Těšíte se?

Vstupenky za 490,- Kč + poplatky budou k zakoupení od 11.ledna v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, na facebookových profilech D Smack U a Lucerna Music Baru nebo v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 590,- Kč.

 

Více info na:

 

www.majorlazer.com

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

Připravila: mia/ LMB

www.facebook.com/dsmackupromotion

Poslední komentáře