Zpět

Mersey pořádá první ročník Henry Lee Festu, věnováného postavě z písní Nicka CaveaProgram festivalu se bude odehrávat na dvou podiích. Hlavní podium nabídne hudební produkci od 18 h až do časných ranních hodin. Na koncertní část, v rámci níž vystoupí kapely Sunshine, Našrot, The Plastic People Of The Universe, My Dead Cat, Please The Trees, a která skončí přibližně v 01:00 h, naváže část laděná do elektroniky.

Henry Lee Fest

14.9.2013 od 17 hodin

Tovární hala Zbrojovka Brno, Lazaretní 7

 

Program:

Live: Sunshine, Našrot, The Plastic People Of The Universe, My Dead Cat, Please The Trees, Noblesse Oblige, Steve Morell

 

Představí se skupina Noblesse Oblige, která během své kariéry hrála po boku jmen jako IAMX, Dresden Dolls nebo Patti Smith, a dále berlínský producent, remixér a DJ Steve Morell, jehož brněnské publikum zná z vystoupení dua The Scandals nebo afterparty po koncertě Warren Suicide na Flédě.


Druhá festivalová scéna bude oddechová a budou se zde promítat filmy a koncerty Sonic Youth, Joy Division, Rowland S. Howard, Patti Smith a Nicka Cavea.


Občerstvení zajistí 3 bary. Henry Lee Fest je festival bez kompromisů, festival kapel, které mají sdělení.

Předprodej vstupenek

Předprodej zajišťují sítě Ticketpro, Ticketportal a Ticketart, hlavní brněnský předprodej je v Indies na Poštovské 2.

Moderní forma nákupu vstupenek do mobilu zde http://www.smsticket.cz/vstupenky/1198-henry-lee-fest.aspx

Vstupenky lze zakoupit také prostřednictvím vstupenkového systému TICKETON. Více zde https://klient.ticketon.cz/1007-henry-lee-fest

Vstupné je 390 Kč.

Info linka: 541240623

FB: https://www.facebook.com/events/589122791117568/

Připravila: mia/ Brnokoncert

Poslední komentáře