Zpět

Michelle Owen vystoupí v pražském Yes klubu!Druhou říjnovou sobotu 8.10. proběhne v pražském Yes klubu již třetí pokračování party Say Yes, které proběhne opět ve velkém stylu. Pozvání tentokrát přijala talentovaná Djka a producentka Michelle Owen, spolu s ní se představí kostarický DJ Mauricio de Sostoa, který je zároveň zástupcem labelu Half Seas Over, Petr K a rezidenti party Manio a Subgate.

Say Yes 1Michelle v současnosti působí především v Berlíně, který je v posledních několika letech základnou předních světových umělců. Tato sličná diva, která bude třešničkou na dortu říjnové Absolut Say Yes ale vyrůstala v australském Sydney. Za gramofony se poprvé postavila v roce 1998 a její první releasy spatřily světlo světa v roce 2010 na labelech jako jsou Dirt Crew, Lost My Dog nebo Baker Street Recordings. Za svou kariéru se představila na věhlasných eventech a v klubech, mezi které patří dnes již legendární Love Parade, londýnský klub Ministry of Sound, Manumission - Ibiza, Electrosplash - Valencia nebo Field Day v Sydney.

Její djské a producentské umění je supportováno takovými umělci jako jsou Ashley Beedle, Graeme Park, Mark Farina, djane Heather, Deepchild, Samim nebo Grant Nelson. Proto byste si neměli nechat ujít její premiéru v České republice!

Druhým hostem, který okoření party Say Yes, bude zástupce kostarické elektronické scény - Mauricio de Sostoa. Tento charismatický chlapík původem ze Španělska pravidelně vystupuje na předních parties, festivalech a boat parties po celé Střední Americe. Mauricio působí na tanešní scéně více jak 16 let a za tuto dobu vystoupil po boku předních světových es jako je Astro&Glyde, Mauro Picotto, John Larner nebo Tom Sawyer. Za zmínku stojí producentský projekt s kostarickou legendou Leo Falfanem aka Tekesem (Mobius Strum/Kabuto & Koji) - Tekes & de Sostoa, pod jehož hlavičkou vydali jeho členové v roce 2002 release E-soul.

Na Say Yes nemohou chybět jeho rezidenti Manio a Subgate, kteří si pro vás opět připraví svěží sound, jež vás doslova dostane. Nutno podotknout, že oba rezidenti pilně pracují ve studiu na své vlastní tvorbě, takže se můžete těšit i na něco autorského z jejich vlastní dílny.

Posledním vystupujícím bude v naší metropoli dobře známý Petr K, který je zároveň rezidentem legendární Radosti Fx. Ten odstartuje celou akci svým deep setem.

Poslední komentáře