Zpět

Movember Gala Party již v pátek v SasazuV listopadu zaplavili naše ulice muži s knírem. Důvodem pro tento svébytný módní trend je charitativní kampaň MOVEMBER, o které letos mluví v souvislosti s podporou boje proti rakovině prostaty stále více lidí. Stejně jako patří k Movemberu kníry, neobejde se MOVEMBER bez MOVEMBER GALA PARTY, kde je vyhlášen král MOVEMBERU.

MOVEMBER GALA PARTY je po roce zpět a je na co se těšit a poté další rok opět vzpomínat. Tato 5ti hvězdičková party událost se díky podpoře serveru Lidé.cz rozjede 30. listopadu v klubu SaSaZu od 21:00hodin. Headlinery večírku jsou živá vystoupení nu jazzové formace JAZZANOVA a dub stepová smršť THE QEMISTS, či třešinka na kníru v podání CIrk LA PUTYKA.

Na gala party se sejdou Mo Bratři a Mo Sestry, kteří celý měsíc listopad upozorňují osobitým způsobem na ožehavé téma mužského zdraví, jakým rakovina prostaty je. V zemích, kde kampaň MOVEMBER probíhá, tak každoročně celá kampaň touto akcí vrcholí. Cílem kampaně je vedle šíření povědomí o této nemoci také pomoci odstranit ostych mužů o tomto problému hovořit, stejně jako podnět k přemýšlení o svém zdraví a preventivních vyšetřeních obecně.

Originální večírek hudebních hvězd první kategorie je připraven i pro ty, kdo neozdobili svoji tvář knírem. Již podruhé se Seznam.cz rozhodl podpořit Movember mediálně. Zároveň server Lide.cz organizuje a zaštiťuje i letošní Gala party. Je nutné dodat, že část vstupného z akce poputuje na konto MOVEMBER / Muži proti rakovině.

Předprodej: www.ticketstream.cz za 390,-Kč.
Party aktuality: www.facebook.com/events/487532251267868/

Připravila: mia/ Sasazu

Poslední komentáře