Zpět

Mr. Vegas nám naživo představí své výborné nové album Sweet Jamaica již v pondělí 19. Listopadu 2012Venku začíná rychle mrznout a tak je nejvyšší čas to kompenzovat alespoň trochou karibského temperamentu. Poslední velkou příležitost tohoto roku máte již v pondělí 19. Listopadu, kdy do pražského Lucerna Music Baru přiletí jamajský zpěvák Mr. Vegas.Tento výjimečný zpěvák, který patří více než dvacet let do první ligy světového dancehallu, má několik desítek #1 hitů a letos nominován na prestižní cenu MOBO Awards v kategorii „Best Reggae Act“. S sebou si navíc do Prahy v rámci evropského turné přiveze výbornou doprovodnou kapelu Dub Akom a představí tu i velké dvojalbum Sweet Jamaica, jehož stejnojmenný titulní singl se stal hymnou oslav letošních oslav 50 let jamajské nezávislosti.

Mr. Vegas je velký hitmaker, který nahrával i s u nás přeci jen známnějšími ikonami, jako jsou Shaggy, Beenie Man nebo Sean Paul. Svými kolegy je velmi ceněn pro svou melodičnost, pracovitost a pozitivní energii, s kterou vybudoval svou kariéru.

Pražský koncert proběhne sice v pondělí, ale i tak to bude velký svátek pro všechny milovníky reggae, dancehallu i urban music, pod který spadají i R&B nebo hiphop. Ať už se necháte zlákat nebo ne, bude to největší jamajská událost tohoto podzimu, která vás zaručeně nadchne a zahřeje.


19.11.2012 od 20h / LUCERNA MUSIC BAR, PRAHA 1
MR. VEGAS & DUB AKOM BAND / support: DJ DAMALISTIK + ROCCAFLEX CREW
WWW.MRVEGAS.COM / WWW.MUSICBAR.CZ / WWW.JAHMUSIC.NET


Poslední komentáře