Zpět

Na druhé pokračování party PUSH dorazí Adam Port!Jsme moc rádi, že vám můžeme představit další neokoukaná jména zářijového PUSH! Po úvodním vydání tohoto mladého konceptu, které proběhlo pozitivně a nad naše očekávání, jsme pro vás připravili druhé pokračování. Opět se můžete těšit na dvě hudbou nabitá podia, videomapping a vizualizace z dílny KinoCirkus a samozřejmě na zajímavého headlinera!  

 

Naší hlavní myšlenkou je vozit do Čech jména, která se líbí nejen nám, ale o kterých si myslíme, že jejich zvuk a působení na scéně není jen o dobrém PR, ale především o tom nejdůležitějším - o hudbě.

Proto jsme velmi rádi, že naše pozvání přijal německý Dj a producent ze stáje Keinemusik a Cocoon - Adam Port, který se v České republice představí vůbec poprvé. Těšit se můžete na jeho odlišné podání hudby, v kterém neexistuje tunelové vidění v rámci hudebních škatulek, ale snaží se zdůrazňovat zajímavé aspekty jednotlivých hudebních stylů, jejich groove a sofistikovanost.

Ať už Adam Port sáhne na cokoliv v odvětví house nebo techna, můžete si být jisti, že svým posluchačům předloží mnohem bohatší styl - jeho vlastní.

Druhým hostem hlavní scény je pro naše publikum již dobře známý pro jeho skvělý a velmi citlivý výběr tracků - maďarský hudební labužník Chaab.

Úvod večera jsme tentokrát svěřili do rukou člověka, u kterého lidé šílejí po jeho kolážích hudby, citu pro hudbu a precizní DJské technice, která z něj dělá bravurního vypravěče novodobého příběhu horečky sobotní noci - Felixe!

Poprvé a plánovaně se v b2b setu představí rezidenti konceptu PUSH! - Da Moon a Yacube. Celý program hlavního podia uzavře, již už klasicky, třetí rezident - Random.

Samozřejmě nechybí ani druhá stage kterou tentokrát obsadí kluci se známého seskupení Just Like That - Alex Neivel a Pat Heart. I oni si pro vás chystají zajímavého hosta. Nebudou chybět originální dekorace a příjemné posezení v lounge stylu - ideální kombinace pro oddych a místo pro nabrání dalších sil.

Více informací se dozvíte na Facebook eventu. 20. září se vidíme, přátelé!

Oficiální stránka Push party: www.pushparty.cz                                

Facebook event.: www.facebook.com/events/658430114245057
Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook page klubu: www.facebook.com/stormclubprague

Připravila: mia/ Storm

 

Poslední komentáře