Zpět

Nablýskaná párty zpěvačky Ke$hy se blíží! Předskokany budou Mista a Raego!Třpytky, lesk, lvice potřásající blonďatou hřívou - vše nasvědčuje tomu, že blížící se párty americké popové hvězdy Ke$hy bude prvotřídní! Ke$ha vystoupí vůbec poprvé v České republice v pražském klubu SaSaZu 18. července. Pořadatelé dnes ohlásili předskokany eventu, kterými jsou dva domácí interpreti, zpěvačka Mista a zpěvák a rapper Raego. Raega a Mistu vybral a schválil přímo management zpěvačky Ke$hy.


Mista patří mezi vůbec nejhranější teenagerské interprety v českém a slovenském éteru. Původem je ze Slovenska, žije však již delší dobu v České republice. Má za sebou turné v Číně a nové album se singlem Feel the Breeze. Zpívá anglicky a patří mezi naše nejmezinárodnější umělce - např. její singl Cash out napsalo anglické producentské duo WaWa and Marius Moga, původně dokonce pro Ke$hu!

 

Raego je úspěšný self-made man, rapper a zpěvák, který spolupracuje s mnoha zajímavými interprety a jeho skladby mají v internetovém světě velký úspěch. Třeba nejnovější singl Ty a já má přes 6 milionů zhlédnutí na YouTube. Raego zpívá česky. “Je mi velkou ctí vystupovat před takovým mezinárodním jménem a strašně se těším na atmosféru koncertu - je to pro mě obrovská čest!” vyjádřil se Raego k nadcházející show.

 

MISTA - Feel the Breeze: 

RAEGO - Ty a já: 

KE$HA - Die Young:

 

Oficiální FB event: https://www.facebook.com/events/259708314164943/

Připravila: mia/ Fource Entertainment

Poslední komentáře