Zpět

Největší electro-swingová párty v ČR už tuto sobotu v ROXYElectro Swing Fever za sebou zanechává vyprodané kluby v České republice, na Slovensku i v Polsku. Pražský klub Roxy zaplnila k prasknutí už dvakrát. V pátek 5. dubna se vrátí na místo činu. Tentokrát s celoevropsky uznávanou kapelou Swingrowers z Itálie.

Trio Swingrowers pochází ze sicilského Palerma. Roberto Costa, Loredana Grimaudo a Alessio Costagliola vydali své debutové album v roce 2012. S hravými electro-swingovými melodiemi vyprodávají kluby po celé Evropě i v zámoří. V Roxy předvedou to nejlepší ze své tvorby a rozhýbou i zatvrzelé nepřátele tance.
 
Na výjimečné taneční noci nebudou chybět ani vyhledávaní DJs z bookingu Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django, Paolo di Maki a Max W. Tito prvotřídní elegáni odehrají v Roxy špičkové electro-swingové selekce. Až nastoupí na pódium, utáhněte si ještě pro jistotu tkaničky.
 
Hned v úvodu večera vás zkušení tanečníci z taneční školy B-Swing naučí parádní swingové kousky, abyste byli za hvězdy parketu. Celkovou atmosféru dokreslí stylové dekorace a speciální dobová projekce. A nezapomeňte, jedná se o poslední pražskou electro-swingovou akci sezóny pod značkou Electro Swing Bohemia.

 

Video:

 

--------------------------
Roxy (Dlouhá třída, Praha 1)
5. 4. 2014 (21:00)

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře